Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Teave tarnimise kohta

Meil on hea meel, et olete valinud meie e-poe, me areneme pidevalt, ainult teie abiga. Kui teie tellimus on tehtud, saadame kauba välja 2-8 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Palun arvestage, et pühade ajal on tarne hilinemine haruldane, seega soovitame enne tellimuse esitamist võtta ühendust meie administratsiooniga, et saaksime kinnitada esialgse tarnekuupäeva.

*Palume tähele panna, et need tähtajad kehtivad tavalistes tarnetingimustes. Pandeemia tõttu võib esineda viivitusi, mis ületavad tavapärase tarneaja. Palun lubage kuni 7 täiendavat tööpäeva enne meie klienditeeninduse poole pöördumist.

Loodame, et olete meie teenuse kvaliteediga rahul, kui olete oma paki kätte saanud, kuid kui teie paki on tarne ajal tugevalt kahjustatud, soovitame teil kahjustusi pildistada ja teavitada meie juhtkonda enne paki lahtipakkimist.

Pange tähele, et kui olete tellimuse teinud ja soovite muuta tarneviisi, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@savashome.ee

- Kullerteenus (hind: 3,99 eur.)
Kui valite selle tarneviisi, saadame teie tellimuse 2-8 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist, kui tellimus on esitatud pärast kella 12, saate kauba hiljem kätte.
Kohaletoimetamine Kuressaarde on lisakulu 15 eurot.

- Omniva posti teel (hind - 2,99 eur.)
Kui valite selle tarneviisi, saadame kauba välja 2 - 8 tööpäeva jooksul, kui tellimus on esitatud enne kella 12, saate kauba varem kätte. Enne tellimuse kinnitamist peate valima ühe Omniva postkontoritest, kõik postkontorid näete sellel lingil.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.