Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Vannitoa kardinad

Vannituba on koht, kus lõõgastumine ja hoolitsus saavad kokku. Meie ainulaadne vannitoakardinate kollektsioon ühendab need kaks aspekti, luues harmoonilise tasakaalu ilu ja praktilisuse vahel. See kategooria kutsub teid maailma, kus vannitoakardinad ei ole mitte ainult väljendusrikas sisekujunduselement, vaid pakuvad teile ka privaatsust ja hubasust.

11 toodet
-30%

Vannitoa kardinad "Blue lines"

 • Kangas: PEVA

9.09€ 12.99€

-20%

Vannitoa kardinad "Tiles"

 • Kangas: PEVA

10.39€ 12.99€

-20%

Vannitoa kardinad "Yellow lines"

 • Kangas: PEVA

10.39€ 12.99€

-30%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "Blue lines"

 • Kangas: PEVA

9.09€ 12.99€

-30%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "Brown triangles"

 • Kangas: PEVA

9.09€ 12.99€

-30%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "Dahlia"

 • Kangas: PEVA

9.09€ 12.99€

-30%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "Drib"

 • Kangas: PEVA

9.09€ 12.99€

-30%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "Green lines"

 • Kangas: PEVA

9.09€ 12.99€

-20%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "Grey lines"

 • Kangas: PEVA

10.39€ 12.99€

-20%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "White lines"

 • Kangas: PEVA

10.39€ 12.99€

-20%
Välja müüdud

Vannitoa kardinad "White triangles"

 • Kangas: PEVA

10.39€ 12.99€

Kõik vanni- ja dušikardinad on veekindlad ja valmistatud PEVA materjalist. See on keskkonnasõbralik kile, mis on valmistatud taimepõhisest modifitseeritud tärklisest, mis on väga kergesti kättesaadav ja mille ressursid on täielikult taastuvad.

 

SAVAS kodupoest leiad endale sobivad kardinad: vannitoakardinad ja dušikardinad. Valige paljude värvide ja stiilide hulgast, et värskendada oma vannituba soovitud mustrite ja võluvate trükistega, mis sobivad igasse interjööri. 

 

Disainerite looming: Iga kardin on nagu maalitud meistriteos, kus iga värv, muster ja kuju on hoolikalt kooskõlastatud, et luua visuaalselt atraktiivne ja eristuv detail. Meie disainerid ammutavad inspiratsiooni loodusest, kunstilisest abstraktsioonist või isegi kultuurielementidest, et luua kardinaid, millel on oma unikaalne iseloom.

 

Esteetika ja funktsionaalsus: meie vannitoakardinad ei kaunista mitte ainult ruumi, vaid täidavad ka praktilist rolli, tagades teie privaatsuse ja meelerahu. Need pakuvad suurepärast kaitset välisvaate eest, pakkudes samal ajal meeldivat ja pehmet valgustust. Vannitoakardinad varjavad vannitoa ala maailma eest, võimaldades teil nautida lõõgastavaid hetki.

 

Värvide ja mustrite valik: meie kollektsioonis on lai valik värve ja mustreid, mis annab teile võimaluse valida, mis sobib kõige paremini teie sisekujundusega. Olgu see siis õrn pastelsete toonide segu või julge ja värviline geomeetriline muster, leiate kardinad, mis peegeldavad teie isiklikku stiili.

 

Meie vannitoakardinad ei ole mitte ainult uimastava disainiga, vaid ka kõige kvaliteetsemate materjalidega. Need on valmistatud vastupidavatest ja kauakestvatest materjalidest, mis mitte ainult ei kaunista teie vannituba, vaid teenivad teid ka pikka aega. Need kardinad pakuvad teile usaldusväärset ja pikaajalist esteetilist naudingut.

 

Praktilisus ja hooldus: meie vannitoakardinaid on lihtne hooldada ja neid on võimalik praktiliselt kasutada. Enamik neist on pestavad ja hooldavad suurepäraselt, nii et te ei pea muretsema pikaajalise hoolduse pärast. See võimaldab teil nautida nende ilu ilma igasuguse vaevata.

 

Isiklik stiil: meie vannitoakardinad kutsuvad teie isiklikku stiili sisustuses kajastuma. Saate valida kardinad, mis peegeldavad teie elustiili ja maitset. Meie mitmekülgsete valikutega saate luua hubasuse, mis vastab teie individuaalsusele.

 

Meie unikaalsed vannitoa kardinad on rohkem kui lihtne detail - need annavad teile võimaluse luua luksuslik ja intiimne vannitoa keskkond. Need kardinad ei kaunista mitte ainult teie ruumi, vaid pakuvad teile ka mugavuse ja naudingu hetki, võimaldades teil lõõgastuda ja nautida oma isiklikku vannitoapeaasi.

 

Korduma kippuvad küsimused

Umbes vannitoakardinad

Pakume suurt valikut erinevaid 180x180 cm vannitoakardinaid. Usume, et erinevad värvid ja illustratsioonid loovad teie vannitoas uudsust ja esteetilist atraktiivsust. SAVASHOME'i vannitoakardinad ei ole mitte ainult stiilsed ja veekindlad, vaid ka jätkusuutlikud ja keskkonnasõbralikud. Tagame meeldiva pehmuse ja vähese elastsuse tänu kardinate tootmisele keskkonnasõbralikust PEVA-kilest. See keskkonnasõbralik kile on valmistatud taimepõhisest toorainest - modifitseeritud tärklisest. See materjal on looduses väga kergesti kättesaadav ja pidevalt taastuv, mis tagab ohutuse ja keskkonnasõbralikkuse. Seega, kui ostate meie vannitoatooteid, aitate ühtlasi kaitsta keskkonda. Et teie vannitoa sisustus oleks stiilne, jätkusuutlik ja esteetiline, valige SAVASHOME vannitoakardinad!

Milleks on vaja vannitoakardinaid?

"Vannitoa kardinad võivad täita mitmeid eesmärke: - privaatsus: kui teie vannituba kasutavad teised pereliikmed, võivad kardinad kaitsta neid juhusliku vannituppa sisenemise eest. - Kaitse: vannitoa kardinad võivad kaitsta teie vannitoa põrandat ja seinu veekahjustuste ja hallituse eest, kuna vesi jääb duširuumis kinni. - Dekoratsioon: Õige kardinate valimine võib luua õmblusteta välimuse ja parandada teie vannitoa sisekujundust. - Valguse juhtimine: Kui vannitoas on aken, saab kardinate abil reguleerida ruumi siseneva loomuliku valguse hulka ja kontrollida valgust."

Kas ma võin oma vannitoas kasutada tavalisi kardinaid?

Tavalised kardinad ei pruugi teie vannituppa sobida, sest need ei ole veekindlad ja võivad kergesti kahjustuda. Kõige parem on valida spetsiaalselt vannitoa jaoks mõeldud kardinad.

Kui tihti peaksin pesema vannitoakardinaid?

See, kui tihti vannitoakardinaid pesta, sõltub materjalist ja sellest, kui tihti need veega kokku puutuvad. Soovitatav on neid pesta iga kahe või kolme kuu tagant, et vältida seente ja hallituse teket.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.