Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Vannitoa riiulid

Külastused vannitoas muutuvad meeldivamaks, sest riiulid lisavad vannitoale hubasust ja iga ese leiab oma koha. Vannitoa riiulid aitavad teid, kui teie vannitoas napib ruumi. Need on vastupidavad ja ruumikad, nii et neile saab panna palju olulisi tooteid.

2 toodet

Vannitoa riiul „2-Tier“

10.99€

Vannitoa riiul „3-Tier“

13.99€

Meie eksklusiivne vannitoa riiulite kollektsioon annab teile võimaluse ühendada elegantsi, stiili ja funktsionaalsust. Me mõistame, kui oluline on luua organiseeritud ja korrastatud vannitoaruum, mistõttu iga meie riiul on hoolikalt projekteeritud ja valmistatud vastavalt teie vajadustele ja esteetilistele standarditele.

 

Iga riiul peegeldab läbimõeldud disaini ja kõrget kvaliteeti. Kasutame ainult vastupidavaid ja kauakestvaid materjale, mis tagab, et meie riiulid ei näe mitte ainult hästi välja, vaid teenivad teid ka pikka aega. Nende vastupidavus ja usaldusväärsus võimaldab teil oma vannitoa esmatarbeid turvaliselt hoiustada ja korraldada.

 

Meie vannitoa riiulid on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja isiklikule stiilile. Ükskõik, kas otsite moodsat ja minimalistlikku riiulit või traditsioonilisemat ja soojemat disaini, leiate meie kollektsioonist sobiva valiku. Erinevate vormide, värvide ja suuruste hulgast leiate riiulid, mis sobituvad harmooniliselt teie vannitoa interjööri.

 

Meie riiulid on suurepärane võimalus kasutada oma vannitoa ruumi maksimaalselt ära. Need aitavad teil hoida asjad korras ja vältida asjatut kaost. Olgu see siis ruumi säästev lahendus väikesesse vannituppa või suur riiul kõigi teie tarvikute hoidmiseks, meil on teile sobiv lahendus.

 

Lisaks oma funktsionaalsusele sobivad meie vannitoa riiulid ka suurepäraselt teie vannitoa sisustusega. Meie disainerid näevad vaeva, et luua riiuleid, mis peegeldavad stiili ja lisavad teie vannitoaruumile elegantsust. See ei ole mitte ainult praktiline, vaid ka visuaalselt atraktiivne element, mis muudab teie vannitoa silmapaistvaks.

 

Meie eesmärk on pakkuda teile eksklusiivseid vannitoa riiuleid, mis rikastavad teie igapäevast rutiini ja parandavad teie vannitoa ruumi korraldust. Las meie riiulitest saavad teie vannitoa abilised, mis ei aita teil mitte ainult oma vannituba korras hoida, vaid lisavad ka stiili teie igapäevaellu. Avastage meie mitmekülgne riiulite kollektsioon ja laske neil lisada oma vannituppa kaunistust ja korda.

 

Korduma kippuvad küsimused

Kas vannitoa riiulitel võib hoida raskeid esemeid?

Sõltub kasutatavatest materjalidest ja riiuli tüübist. Kontrollige alati riiuli kaalukategooriat ja kasutage raskemate esemete jaoks sobivaid klambreid.

Kuidas puhastada vannitoa riiuleid?

Puhastage riiulid maheda pesuvahendi ja niiske lapiga. Ärge kasutage abrasiivseid puhastusvahendeid ega materjale, mis võivad pinda kahjustada või kriimustada.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.