Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Filtrid
Kaal
Suurus
Kangas
Hind

Raske tekid

Raske tekk on tõhus ravivahend, mis aitab viimaste teaduslike andmete kohaselt parandada une kvaliteeti loomulikul viisil. Raske tekiga katmine ei lõdvesta mitte ainult teie keha, vaid ka teie närvisüsteemi: see vähendab stressi ja aitab teil kergemini uinuda ja sügavale unele vajuda.

Savashome'i rasked tekid on täidetud pisikeste klaaskuulidega, mis annavad sellele erilise raskuse. Need on paigutatud eraldi taskutesse, et jaotada raskus ühtlaselt kogu tekile ja tekitada meeldiv ja ühtlane surve kogu kehale.

4 toodet
-40%
Uus
Pop

Raske tekk „Classic 5 kg“

  • Kangas: Mikrofiiber

59.99€ 99.99€

-40%
Uus
Pop

Raske tekk „Classic 7 kg“

  • Kangas: Mikrofiiber

62.99€ 104.99€

-40%
Uus
Pop

Raske tekk „Classic 9 kg“

  • Kangas: Mikrofiiber

65.99€ 109.99€

-10%
Välja müüdud

Raske tekk „Classic double“

  • Kangas: 100% puuvill

107.99€ 119.99€

Raske tekk

Savashome raske tekk on asendamatu abivahend puhkavama ja sügavama une tagamiseks. Selle erilise kaaluga täidis tekitab tunde, nagu oleksite mähitud sooja ja mõnusasse embusse, mis aitab teil lõõgastuda ja kergemini uinuda. Need tekid loovad täiusliku keskkonna, kus saate pärast rasket päeva täielikult puhata ja taastuda.

Raske tekiga magamine annab teie kehale tasakaalustatud rõhu, mis soodustab sügavamat und vähendab stressi ja ärevust. See on ideaalne valik neile, kes soovivad saada parimat võimalikku undamist ning tunda end pärast magamist puhanud ja värskena.
 

Pakume erinevaid raskeid tekkepõlle, mis sobivad erinevatele individuaalsetele vajadustele. Iga tekk on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et tagada vastupidavus ja mugavus. Raske teki valimine ei muuda teie magamiskogemust mitte ainult mugavamaks, vaid ka tervislikumaks ja rahulikumaks. Investeeri paremasse ööuni meie raskendatud tekkidega ja koge, kuidas sinu uni võib muutuda veelgi sügavamaks ja lõõgastavamaks.

Miks valida raske padi?

Vähendatud stressitase. Tunne, et sind puudutatakse nagu mantli või soojade kivide sisse mässituna, võimaldab sul kiiremini magama jääda ja kauem sügavas, taastavas uneaegkonnas magada. See stimuleerib keha endorfiinide - õnnehormoonide - tootmist. Turvatunne ja kaitse vähendab stressitaset ja aitab teil pärast rasket päeva lõõgastuda.

 

Soovitus:

Padi on mõeldud nii, et see kaaluks 10-15% teie kehakaalust. See tekitab õige surve, mis aitab teil hästi välja magada. 5kg raske tekk on mõeldud lastele, 7kg raske tekk kuni 65kg kaaluvatele inimestele, 9kg raske tekk kuni 85kg kaaluvatele inimestele ja lõpuks 11kg raske tekk üle 85kg kaaluvatele inimestele.

 

RASKE TEKI EELISED

1. PARANDAB UNE KVALITEETI. Kui katad end raske tekiga, on kergem magama jääda ilma ärkamiseta, mis aitab sul paremini magada.

2. SUURENDAB ENERGIATASET JA TOOTLIKKUST. Hea öine puhkus aitab teil hommikul tõusta värskena, energiliselt ja valmis mägedega tegelemiseks.

3. VÄHENDAB STRESSI JA ÄREVUST. Raske tekk aitab teil rahuneda ja lõõgastuda, vähendades stressi ja ärevust.

4. VÄHENDAB PSÜÜHIKAHÄIRETE SÜMPTOMEID. Rasked tekid võivad aidata depressiooni, unehäirete, paanikahäirete, ärevuse, aktiivsushäirete jne puhul.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.