Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Privaatsuspoliitika

See küpsiste poliitika selgitab, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame. Te peaksite seda poliitikat lugema, et mõista, mis on küpsised, kuidas me neid kasutame, milleks küpsiseid kasutatakse, st millist teavet me kogume küpsiste kasutamisel ja kuidas seda teavet kasutatakse, ning kuidas hallata oma küpsiste eelistusi. Lisateavet selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid kasutame, salvestame ja kaitseme, leiate meie privaatsuspoliitikast.Te saate oma nõusolekut igal ajal muuta või tagasi võtta meie veebisaidil oleva küpsiste deklaratsiooni kaudu.Lisateavet selle kohta, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas me isikuandmeid käsitleme, leiate meie privaatsuspoliitikast.

Mis on küpsised?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse väikese teabe salvestamiseks. Küpsised salvestatakse teie seadmesse, kui veebileht laaditakse teie brauserisse. Need küpsised aitavad meil muuta veebilehte korralikult toimivaks, muuta veebilehte turvalisemaks, pakkuda paremat kasutajakogemust ja mõista, kuidas veebileht töötab, ning analüüsida, mis toimib ja kus on vaja parandusi.

Kuidas kasutada küpsiseid?
Nagu paljud veebiteenused, kasutab ka meie veebisait mitmesugustel eesmärkidel esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid. Esimese osapoole küpsised on enamasti vajalikud veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks ja need ei kogu teie kohta isiklikke andmeid. meie veebilehtedel kasutatavaid kolmanda osapoole küpsiseid kasutatakse peamiselt selleks, et mõista, kuidas veebileht töötab, kuidas te meie veebilehega suhtlete, et kaitsta meie teenuseid, pakkuda teile asjakohaseid reklaame ning pakkuda teile paremat ja paremat kasutajakogemust ja kiirendada edaspidist suhtlemist meie veebilehega.

Kuidas ma saan oma küpsiste eelistusi hallata?
Kui otsustate oma eelistusi hiljem sirvimise ajal muuta, saate klõpsata ekraanil vahekaardil "Privaatsus ja küpsiste poliitika". Ilmub nõusolekuteade, mis võimaldab teil oma eelistusi muuta või nõusoleku täielikult tagasi võtta. Lisaks pakuvad erinevad brauserid erinevaid võimalusi veebisaitidel kasutatavate küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Küpsiste blokeerimiseks/kustutamiseks saate blokeerida oma brauseri seaded. Kui soovite rohkem teada saada, kuidas küpsiseid hallata ja kustutada, külastage veebilehte wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.


Milliseid küpsiseid me kasutame?
Olulised: mõned küpsised on vajalikud selleks, et saaksite kasutada meie veebisaidi kõiki funktsioone. Need võimaldavad meil säilitada kasutajaseansse ja ennetada turvaohte. Need ei kogu ega salvesta mingeid isikuandmeid. Näiteks võimaldavad need küpsised teil oma kontole sisse logida ja tooteid usaldusväärselt oma ostukorvi lisada.
Statistika: need küpsised salvestavad teavet, näiteks veebilehe külastajate arvu, unikaalsete külastajate arvu, külastatud veebilehe lehekülgi, külastuse allikat jne. Need andmed aitavad meil mõista ja analüüsida, kui hästi veebileht toimib ja kus on vaja teha parandusi.
Turundus: meie veebisaidil ilmuvad reklaamid. Neid küpsiseid kasutatakse selleks, et isikupärastada teile näidatavaid reklaame, et need oleksid teile mõttekad. Need küpsised aitavad meil ka jälgida nende reklaamikampaaniate tõhusust. nendes küpsistes salvestatud teavet võivad kasutada ka kolmandatest isikutest reklaamipakkujad, et kuvada teie brauseris reklaame teistel veebilehtedel.
Funktsionaalsed: need on küpsised, mis aitavad meie veebisaidi teatud olulistel funktsioonidel. Need funktsioonid hõlmavad näiteks sisu, näiteks videote üleslaadimist või saidi sisu jagamist sotsiaalmeedia platvormidel. eelistused: need küpsised aitavad salvestada teie seadeid ja sirvimis-eelistusi, näiteks keele-eelistusi, et teil oleks parem ja tõhusam kogemus tulevaste külastuste ajal.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.