Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kõik My Senso kodulõhnade kohta

2020 11 24

Igal kodul on oma lõhn. Kui me siseneme koju, märkame kohe, kas see lõhnab meeldivalt või mitte: kas see lõhnab pesu, toiduvalmistamise või kodulõhna järgi. Pole midagi rahuldustpakkuvamat, kui kuulda külaliste poolt nende saabumisel komplimente kodu hea lõhna kohta. Noh, kui lõhn on nõrk või soovite seda lihtsalt muuta, võite alati proovida lõhnadiifuusoreid. SAVAS home e-poes on saadaval kuni 6 erinevat kodulõhna. "My Senso" sarja Itaalia lõhnaõlid on väga kauakestva lõhnaga, mis kestab kuni 3 kuud.

Savashome pakub kodulõhnasid "My Senso", mille eesmärk on tuua looduslõhnad tuppa võimalikult looduslähedase ja koduümbrusele lähedase lõhnaga. Nende hajutite peamine eelis teiste ees on nende kergus ja lihtsus, mis muudab kodu või spaakeskkonna hubaseks ja kõigile lähedaseks. SAVAS home'ist ei leia te raskeid ja intensiivseid õhtuõhnasid, mis häirivad teid ja ei lase teil raamatut lugedes või seltskondades lõõgastuda või tekitavad teile magades peavalu, vaid te leiate mõned üsna keerulised, nagu linen puro, või teised, mis on turul üsna haruldased, mis üllatavad teie külalisi tõeliselt. Seetõttu valiti välja kuus rahustavat, kuid väga erinevat lõhna: valge lill, sidrunhein, lino puro, roheline tee, acqua ja apelsin.

Neid lõhnu võib kindlasti leida spaades ja massaažisalongides, sest need on toniseerivad, lõõgastavad ja rahustavad. Valge lill, sidrunhein ja lino puro on kõige rahustavamad, sest neil ei ole eriti happelisi, magusaid või teravaid lõhnakomponente. Nende aluseks on taimed ja looduse värskuse hõng, mis lummab teid ja laseb teil unustada isegi pärast pingelist päeva. 


Ülemaailmselt hinnatud ,,My senso" annab teie kodule huvitavama lõhna, eriti kui valite apelsini, rohelise tee või acqua. Need lõhnad on sageli ekstraheeritud eeterlike õlide abil, seega sobivad need ideaalselt neile, kes soovivad eeterlike õlide lõhna endaga kaasas hoida. 

Õhudifuusor "My senso" sobib igasse tuppa ja seda ei iseloomusta mitte ainult värske lõhn, vaid ka moodne välimus. Särav, matt pudel, mis on stiilselt kaunistatud puidust korgiga, sobib ka kõige nõudlikumasse interjööri. Puupulgad lisatakse vastavalt lõhna tugevusele - mida rohkem puupulki, seda tugevam lõhn. Heledad puukorkdetailid sobivad nii heledasse kui ka tumedasse toataustasse. Lõhnapudeli kõrvale võib kasutada eri toonides mattklaasist vaase, fotoraame ja sarnase värvusega puiduaineid. Asetage lõhnadiifuusor julgelt öökapile, teleri kõrvale, aknalaual või vannitoas - te saate kontrollida lõhna tugevust ja difuusor näeb interjööris suurepäraselt välja.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.