Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Meie kohta

SAVASHOME
- on ambitsioonikas ettevõte, mis väärtustab jätkusuutlikkust ja pakub ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid. Meie meeskond pöörab erilist tähelepanu igale meie kliendile, sest teie usaldus on meie töö suurim edasiviiv jõud.
Meie veebipoest leiate laia tootevaliku, mis rahuldab kõik teie vajadused. Oleme valmis hoolitsema teie voodipesu, vannitoatarvikute, linade, padjad ja tekid, laudlinad, padjakatted, kardinad, vaibad ja joovastavad kodulõhnad. Iga toode, mida ostate, ei tee teie kodu või teie lähedasi mitte ainult hubaseks, vaid ka mugavaks.

Kõik meie tooted on valmistatud Leedus, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga materjale. Me hoolime teie ostetud toote jätkusuutlikkusest ja selle võimest rõõmustada teid või teie lähedasi aastaid.

Meie kohta

Voodipesu komplektid
Pakume laias valikus pehmet linikut, keskkonnasõbralikku linikut ja läikivat satiinist voodipesu. Usume, et igaüks väärib pärast rasket tööpäeva head und mitte ainult taevalikku, vaid ka stiilset magamist.

Meie kohta

Vannitoa tarvikud
Vannitoatarvikute sektsioonist leiad stiilsed vannitoakardinad, ülipehmed ja libisemisvastased matid ning üliimavad puuvillased vannirätikud.

Meie kohta

Voodilina

Lehtede rubriigist leiate eri tüüpi linaid - kummeeritud, mittekummeeritud, satiin, kangas, kootud, mikrokiud, vahustatud või veekindel.

Meie kohta

Padjapüürid
Pakume laias valikus pehmet lina, keskkonnasõbralikku lina ja läikivat satiinist voodipesu. Usume, et igaüks väärib pärast rasket tööpäeva head und, mitte ainult taevalikku voodipesu, vaid ka stiilset voodipesu.

Meie kohta

Lauakatted
Puuvillased või linased laudlinad on tõeline sisustusaktsent, mis ei jää märkamatuks. Pakume laias valikus pastelseid, ühevärvilisi, klassikalisi, mängulisi, erksavärvilisi või erinevate mustritega trükitud laudlinte. Kõikide pakutavate laudlinade ainulaadsus tagab, et iga meie klient leiab just selle, mida ta kõige rohkem vajab. Lauakatted lisavad teie koju hubasust, loomulikkust ja luksust. Ajatu, stiilne ja praktiline valik.

Meie kohta

Pleed
Pleed on suurepärane ja praktiline sisustusdetail, mis mitte ainult ei hoia teid jahedatel õhtutel soojana, vaid lisavad teie kodule või terrassile ka lõputut hubasust. Meie villased vatitekid on äärmiselt õhukesed, kuid väga soojad ja kvaliteetsed ning täidavad oma ülesannet suurepäraselt.

Meie kohta

Parfüüm
Meie veebipoest saate osta Itaalia kvaliteetseid kodulõhnasid koos puupulkadega. Kodulõhnad on värskuse ja puhtuse tunne ning stiilsed, graatsiliselt kujundatud lõhnapudelid on ideaalne aktsent teie interjöörile. Võite kasutada lõhnasid oma magamistoas, elutoas, köögis või vannitoas, et luua oma koju isiklik spaa. Peenike, meeldiv lõhn loob unustamatu esmamulje, parandab ruumi atmosfääri ja teie tootlikkust.

Meie kohta

Kardinad
Pakume 100% polüestrist valmistatud pimendavaid öökardinaid. Polüestri koostis tagab, et kardinad on paksud ja tihedad, mis aitab teid päeval kaitsta päikesekiirte kuuma eest ja öösel - põgeneda uudishimulike silmade eest.

Meie kohta
Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.