Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Tehke oma kodu hubaseks lauanõude abil

2021 11 09

Kõik teavad, et kogu perel on hea iga päev lühikest aega koos laua taga istuda. Ütleme, et seda võib teha õhtusöögi või hommikusöögi ajal. Hea on teistega jagada planeeritud või juba tehtud tööd, anda edasi muljeid ja mõtteid. Ei saa eitada, et laud ise ja selle kaunistamine on selles osas väga oluline. Kui laud ei ole atraktiivse väljanägemisega, heidutab see loomulikult inimesi sellest, et nad ei istuks seal võimalikult tihti, rääkimata pikematest perioodidest. Seega on küsimus selles, kuidas teha laud selliseks, et seal oleks hea olla? Vastus on väga lihtne. Selleks ei ole palju vaja teha. Lauakatted on ideaalne lahendus igapäevaseks lauakatmiseks ja kaunistamiseks.

Hubasus ja soojus on kodu atmosfääri olulised osad. Erilise võlu ja hubasuse lisamiseks söögikohale võib kasutada lauakatteid. Need mitte ainult ei kaitse lauda plekkide ja kriimustuste eest, vaid lisavad ka hubasust, värvi ja stiili. Selles artiklis räägime sellest, kuidas lauakatted võivad aidata kaasa teie kodu hubasusele ja kuidas valida õige lauakaunistus, mis sobib teie vajadustele ja sisustustüübile.

1. Kaitse ja praktilisus: Platsilehed kaitsevad teie lauda suurepäraselt plekkide, kriimustuste ja muude igapäevase kasutamise märkide eest. Need on kergesti kättesaadavad ja kergesti kättesaadavad, nii et saate neid kiiresti välja vahetada või pesta, kui mustus või toidujäägid ilmnevad. Need võivad olla kasulikud ka siis, kui teil on lapsed, kes võivad lauda hõõruda või sinna toitu visata.

2. Hubane ja soe: Platsilehed annavad teie söögikohas mugavuse ja soojuse tunde. Need lisavad tekstuuri, värvi ja stiili, mis loovad hubase ja külalislahke atmosfääri. Võite valida pehme ja sooja materjaliga platsisääred, mis kleepuvad teie käte külge ja annavad teile söömisel lisamugavust.

3. Dekoratiivne element: rannalauad on suurepärane võimalus lisada oma interjöörile dekoratiivset külge. Saate valida allapanijad, mis sobituvad harmooniliselt ruumi teiste elementidega, või valida kontrastseid värve või mustreid, et luua julge aktsent. See on suurepärane võimalus eksperimenteerida disainiga ja väljendada oma isiklikku maitset.

4. Praktilisus ja mitmekülgsus: rannalauad on mitmekülgne kodu aksessuaar, mis sobib paljudeks erinevateks sündmusteks ja sündmusteks. Saate valida eri suuruses ja kujuga lauaaluseid, mis sobivad nii igapäevaste söögikordade kui ka erilisemate sündmuste, näiteks pidude või õhtusöökide jaoks. Neid saab kasutada mitte ainult laual, vaid ka dekoratiivse elemendina mööblile või seintele.

5. Hooldus ja vastupidavus: Platsilehte on lihtne hooldada ja need võivad kaua vastu pidada. Enamikku neist saab olenevalt materjalist pesta käsitsi või masinaga. Valides kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale, võite olla kindel, et teie platsisääred kestavad kaua ja jäävad kauniks.


Viimaseid on mitmesuguseid: punutud, dekoratiivsed, kohvi- või teetasside jaoks, serveerimisnõusid ja palju muud. Rääkimata erinevatest kiududest, värvidest ja vormidest. Valikuvõimalusi on palju ja igale maitsele sobivad.

Lauakatted ei ole mitte ainult suurepärane viis laua kaunistamiseks ja serveerimiseks, vaid ka väga praktilised. Tänu viimasele saab lauapinda kaitsta võimalike kahjustuste eest, tagades samas ka puhta ala nõude ja söögiriistade ümber. SAVASHOME veebipoes on saadaval ka ainulaadse võlu ja praktilise otstarbega linased lauakatte.

4 taldriku komplekti müüakse tavaliselt ühesuguse värvi ja kujuga. Nende mõõdud on 30x45 cm, mis on väga mitmekülgne suurus. Muuhulgas tasub tähelepanu pöörata nende hooldusele. Kanga kiustruktuuri ja vastupidavuse säilitamiseks ei ole soovitatav kasutada pesemisel pleegitusvahendit ega muid äärmiselt agressiivseid pesuvahendeid. Loomulikult tuleks vältida ka trummelkuivatite kasutamist. Kangas ei ole paksust kiust, seega kuivab see väga kiiresti iseenesest ja seda saab kasutada ikka ja jälle. 

Savashome audvaibad lisavad teie lauale elegantsi ja luksust. Need ei ole mitte ainult eksklusiivne sisustusdetail, vaid võivad ka hõlpsasti teie interjööri rikastada, sest neid saab hõlpsasti kombineerida teiste aksessuaaridega.

Kokkuvõte: Platsilehed on suurepärane võimalus luua söögikohas hubasust ja soojust. Nad pakuvad kaitset, praktilisust ja dekoratiivset puudutust, mis lisab teie koju hubasust ja stiili. Valige oma maitsele ja vajadustele vastavad lauakatted ning laske neil luua oma koju hubane õhkkond ja mugavus.

 

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.