Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Mida anda Ystävänpäevaks

2024 04 18

Kuigi kingituste tegemine ei ole kohustuslik, usume, et tuleb teha lisakingitus ja valida kingitus, mis näitab, kui palju saajast hoolid. Ystävänpäev on püha, kus me saame võtta veidi rohkem aega, et panna oma lähedased end eriliselt tundma. Kuigi alati on hea tava inimestele iga päev meelde tuletada, tuleb mõnikord elu vahele. Seepärast ongi selline püha nagu sõbrapäev nii oluline, et see aitab meid tagasi maa peale tuua ja meenutada, mis on tegelikult oluline. Oleme välja valinud mõned meie isiklikud lemmikud, mis aitavad öelda "ma armastan sind"!

Teie parimale sõbrale

Tähelepanelik kingitus on kingitus, mis sobib saajale suurepäraselt ja näitab, kui palju sa teda hindad. Kui su parim sõber ütleb sulle pidevalt: "Ma tunnen end kurnatuna", ei ole tema uni tõenäoliselt taastav. Meie standardneAloe vera padi ütleb teie parimale sõbrale, et te mitte ainult ei kuula, vaid et te soovite aidata leida lahendust uneprobleemidele! Saad lisapunkte, kui lisad juurde sobiva siidikatte!

Teie emale

Kas keegi väärib kingitust rohkem kui su ema? Kas on paremat kingitust kui suurepärane uni? Noh, me vastaksime mõlemale küsimusele eitavalt. Sinu ema on sinu heaks nii palju ära teinud, et ta väärib igal ööl kuningannana magamist! Kingi talle midagi ilusat ja praktilist korraga, näiteks meie voodipesukomplektid ja siidist padjapüürid. Parim osa sellest kingitusest on see, et kui ta seda juba ei tee, läheb ta igal õhtul magama, mõeldes sinule.

Teie abikaasale

Mitte miski ei ütle, et suudad isegi kõige lihtsama ülesande erilisemaks muuta kui seda tunnet peegeldav kingitus. Igaüks armastab oma elus väikest luksust, midagi, mis tõstab kogemuse rutiinist millekski, mida oodata. Meie rätikutega muutub teie vannituba isiklikuks koduseks oaasiks.

Teie naisele

Iga päev ärkate te üles valides, et armastate teineteist, ja me arvame, et see on märkimist väärt! Kui ta on öelnud, et ta ei tea, mida ta tahab, või tal pole midagi konkreetset meeles, aitab siinkohal satiinist voodipesu komplekt. Ennekõike hindavad kõik midagi, mis muudab magamistoa hubasemaks. Kuid see kingitus tähendab palju enamat, sest mõnikord, nagu armastuses, ei ole olulised mitte ainult suured hetked, vaid ka väikesed asjad, mis panevad teid iga päev teineteist armastama.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.