Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Ruuduline tupsudega: ainulaadne disain teie koju

2022 02 11

Tekk on ese, mis aitab teil luua mitte ainult ainulaadset kodu interjööri, vaid ka mõnusat, keha ümbritsevat soojendajat. Muidugi ei pruugi selle valimine alati lihtne olla. Siiski võib julgelt väita, et see võib olla nii kodu eripäraks kui ka disainielemendiks. Muuhulgas tasub märkida, et vaipu kasutatakse väga erinevatel aastaaegadel. See võib olla kasulik nii talvel kui ka suvel. Kui otsite hubasust ja soojust, on ruuduline vaip ideaalne valik. Loomulikult on väga oluline pöörata tähelepanu sellele, millest ruuduline vaip on valmistatud. SAVASHOME hoolib sellest, kuidas teie keha ennast tunneb, seega on materjalid valitud väga hoolikalt. 

Me oleme valinud sinu rõõmuks kasmiiri ja mikrokiudkangast. Need kohanduvad suurepäraselt kehatemperatuuriga ja on meeldiva puudutusega. Samuti näevad need koduses keskkonnas väga atraktiivsed välja. Mugavus on selles osas garanteeritud. Meie visked on valmistatud Leedus 100% looduslikest kangastest, seega ei pea te nende kvaliteedi pärast muretsema. Veelgi enam, meeldiv on näha, et pluusid ei ole pilkupüüdvad mitte ainult oma erilise disaini, vaid ka värvi poolest. Värv on ruudukate valikul väga oluline. Soovitatav on, et viimane sobiks kodu kujundusega ja selles domineerivate toonidega. Savashome'i e-poes pakume ruudulist ruudukest koos häärberitega.

Viimane on valmistatud meriinovillast, kašmiirist, akrüülist ja polüestrist. Kuigi see sisaldab mõningaid sünteetilisi materjale, ei kahjusta see selle kvaliteeti. Muuhulgas tasub märkida, et meriinovill on selle kõige peamine koostisosa, mis tagab mitte ainult pehmuse, vaid ka pehmuse ja luksustunde. 

Milline on häärberi hooldamine?

Kuigi hooldusreeglid võivad tunduda lihtsad, tuleb neid järgida väga hoolikalt. Enne ruudulise ruudu kasutamist tuleb seda pesta. Seda on kõige parem teha temperatuuril, mis ei ületa +30 kraadi, kasutades käsipesufunktsiooni. Lisaks ei ole soovitatav kasutada selleks pleegitusvahendit või muid keemiliselt aktiivseid aineid, sest need võivad kangast kergesti kahjustada. Samuti ei ole soovitatav kasutada trummelkuivatit. Kangas aurustab niiskust üsna kiiresti, seega on see täiesti ebavajalik. Oluline on meeles pidada, et ka triikimine ei ole siinkohal hea variant. Kanga omadused tagavad, et see ei kortsu ja muutub pärast pesemist kuivamisel jälle selliseks, nagu ta oli. Neid reegleid järgides saate nautida oma ruudulist ruudukest aastaid.

 

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.