Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Toote koostisosade analüüs: põhjalik uuring

2022 02 03

Kudede koostise puhul on nende struktuur meie jaoks väga oluline. Väärib märkimist, et me valime vajalikud tekstiilid nende omaduste alusel, mis domineerivad ühes või teises materjalis. Oluline on märkida, et tänapäeval on valik väga lai. Me võime valida selliseid kangaid nagu puuvill, mikrokiud, lina või siid. Igaühel neist on erinevad omadused, mis võivad meile erilist huvi pakkuda. 

Kanga omadusi võib määrata ka kudumise tüüp: satiin, perkali või kangas. Satiin on tihe kangas, seega magate jahedamal aastaajal soojemini, kui valite selle kanga. Viimasel ei ole mitte ainult suurepärased visuaalsed omadused, vaid ka sisemised parameetrid, mis muudavad selle valiku eelised kahtluse alla. Ja soojemateks öödeks soovitame ülekannet. See on pehme, hingav ja ideaalne tundlikele inimestele, kes seisavad pidevalt silmitsi kehatemperatuuri muutumise probleemiga. 

Oleme hästi teadlikud sellest, et viimastel tüüpidel on nii universaalsed kui ka individuaalsed omadused. Nii et loomulikult on see kõik väga oluline, kui tegemist on teie lemmiktoodete valimisega. Oluline on analüüsida, millest kangas on valmistatud, mitte ainult välise välimuse, vaid ka sisemiste omaduste poolest.

On hästi teada, et kui kvaliteetse kanga kõrvale pannakse vähem kui täiuslik kombinatsioon, ei ole tulemus õnnelik. Vastupidi, see võib põhjustada äärmiselt ebameeldivaid reaktsioone ja nahaärritust. Kvaliteetsetel kangastel on ka mitmeid muid eeliseid. Nende hulka võivad kuuluda termoreguleerivad tegurid, niiskuse filtreerimine, hingavus jne. SAVASHOME -l on selles osas väga lai valik tooteid.

Ainult siit leiate tippkvaliteediga tooteid. Siia võib kuuluda lai valik voodipesu, padjapüüdeid, linikuid, tekke, voodikatteid ja paljusid teisi tooteid.

Ja muidugi neile, kes imetlevad klassikat ja aegade vanu omadusi, saame pakkuda linasest kangast valmistatud tooteid. Neid on lihtne hooldada, nii et kodutööd ei ole selles osas nii ebameeldivad. Sellest kangast saab valmistada mitte ainult voodipesu, vaid ka laudlinu, lauakatteid jne. 

Kui valite SAVASHOME tooted, siis ei pea te pettuma kanga kvaliteedis.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.