Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Vannitoa kardinad ei pea olema igav!

2021 10 27

Stiilne vannituba on kahtlemata iga koduomaniku prioriteet. See on oluline mitte ainult uute kodude sisustamisel, vaid ka nende renoveerimisel. Pole kahtlust, et atraktiivse välimuse loomine tasakaalustab inimeste positiivseid emotsioone keskkonnas. Iga väike puudutus, ükskõik kui väike, aitab paratamatult kaasa positiivsele lõpptulemusele. Vannitoas on meil tõesti palju erinevaid asju, mis õigesti paigutatuna võivad luua atraktiivse keskkonna. Üks neist on kahtlemata vanni- või dušikardinad. 


Mis on vannitoakardinate eesmärk?
Vannitoakardinad ei ole mitte ainult sisekujundus, vaid ka praktiline vahend, mis takistab duši või vanni vee sattumist põrandapinnale. Seega on selle aksessuaari funktsioonid palju laiemad, kui te oleksite võinud arvata. Loomulikult on oluline märkida, et see väike aktsent ei loo ruumi mitte ainult eristuvat stiili, vaid toetab ka puhtuse aluspõhimõtteid. Muuhulgas on vannitoakardinad väga praktilised. Nad eraldavad vanni- või duširuumi ülejäänud ruumist. Nii on veepuhastuse ajal veelgi lihtsam lõõgastuda hubases, suletud ruumis. Sellisel juhul ei ole vaja muid massiivseid vaheseinu, mis blokeeriksid vannituba ja selle sisustust. Neid saab ühe lihtsa liigutusega üles või alla tõmmata. Pealegi ei ole nende paigaldamine väga keeruline ja seda saab igaüks teha oma kodus. 


SAVASHOME kutsub teid vaatama laia valikut vannitoakardinaid, mida on võimalik osta. Pole kahtlust, et need muudavad teie kodu eriliseks interjööri aksessuaariks või aitavad teil seda lihtsalt ja kiiresti uuendada. Valige värviliste, mustriliste vannitoakardinate valikust, mida saab kohandada erinevatele sisustusstiilidele. Oluline on märkida, et sellel lehel olevad kardinad on tänu vastupidavale PEVA-materjalile veekindlad. Küsimus on, mis on PEVA materjal? See on kiud, mis on nagu keskkonnasõbralik kile, mis on kahtlemata valmistatud looduslikust taimse materjali, modifitseeritud tärklisest. Seda on lihtne kaevandada ja mis kõige tähtsam, selle ressursid on pidevalt taastuvad.

Me tagame, et SAVASHOME valitud vannitoakardinad jõuavad teie koju kõrgeima kvaliteediga. Rõhutame, et kui soovite luua erakordset vannitoa interjööri või seda uuendada ning kasutada ka selle aksessuaari praktilisi funktsioone, siis on see kahtlemata ideaalne valik. Ärge unustage, et te ei aita mitte ainult luua mugavat keskkonda, vaid samal ajal aitate jätkusuutlikult säilitada puhast keskkonda.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.