Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Siid kangad

Siidkangas - luksuslik pehmus teie loominguliste ideede jaoks. Andke oma riietele ja kodukaunistusele eriline stiil meie kvaliteetsete siidikangastega. Lase sellel looduslikul materjaliallikal lisada oma projektidele elegantsi ja panšši.

4 toodet
Välja müüdud

Siidkangas "Cream"

  • Kangas: Siid

36.99€

Välja müüdud

Siidkangas "Hickory"

  • Kangas: Siid

36.99€

Välja müüdud

Siidkangas "Onyx"

  • Kangas: Siid

37.00€

Välja müüdud

Siidkangas "Perfume"

  • Kangas: Siid

37.00€

Meie siidikangad peegeldavad teie loomingulistes projektides elegantsi ja luksust. Siidi pehmus ja eksklusiivsus annab teie rõivastele, tekstiilidele ja kaunistustele erilise puudutuse ja stiili.

 

Omadused:

Kvaliteetsed siidikangad erinevates värvides.

Pehme ja helendav pind, mis võlub silmi ja jätab soodsa mulje.

Siidi ainulaadne temperatuuri reguleeriv omadus - suvel meeldivalt jahe ja talvel soe.

Ükskõik, kas te loote peeneid rõivaid, ehteid või kodukujundust, meie siidist kangad aitavad teil oma loomingulisi visioone realiseerida peenelt pehmuse ja elegantsiga. Laske siidil lisada oma projektidele luksust!

 

Korduma kippuvad küsimused

Siidist tooted

Siiditooted on lai valik siidikangast valmistatud tooteid, näiteks rõivad, voodipesu, sallid, aksessuaarid ja kodutekstiilid. Siid on luksuslik kangas, mis on tuntud oma pehmuse, läike ja tugevuse poolest.

Millised on siidi omadused?

Siid on kahtlemata erakordne toode. Tasub märkida, et see konkreetne kangas võib anda teie kehale väga meeldiva tunde. Selle pehmus ei jäta kedagi ükskõikseks. Lisaks nendele omadustele on siid väga vastupidav kangas. Õige hoolduse korral võib see tagada pika eluea. Seega saate neid tooteid nautida aastaid. Siid on ka äärmiselt hingav. Seetõttu kohandub see une ajal teie kehatemperatuuriga. See ei põhjusta ebamugavustunnet talve- ega suveperioodil. Üks siidi hinnatud omadusi on muu hulgas selle vähene niiskuseimavus. Kiiresti aurustuv niiskus takistab higistamist ning te tunnete end alati värskelt ja kergelt.

Kuidas hooldada siidist tooteid?

Tasub märkida, et siidist tooted ei nõua palju tähelepanu. Vaid mõned põhilised sammud ja te saate neid tooteid ikka ja jälle nautida. Põhilised hooldusreeglid on, et siidist tooteid võib pesta pesumasinas +30-kraadises vees. Väga oluline on mainida, et pesemisel on soovitatav vältida pleegitusaineid ja aktiivseid keemilisi pesuvahendeid, mis võivad kangast kahjustada. Samuti ei soovitata siiditoodete kuivatamist trummelkuivatuses ega triikimist. Nagu eespool mainitud, on see kangas väga hingav ja kuivab iseenesest väga kiiresti ning selle vastupidavus takistab pesemise ajal kortsude tekkimist.

Siidi hooldus

Siidi hooldamine on oluline selle ilu ja pikaealisuse säilitamiseks. Siin on mõned näpunäited siidi hooldamise kohta inglise keeles:

  1. Käsipesu: Siidi on soovitatav pesta käsitsi külmas vees, kasutades mahedat siidi- või villapesuvahendit. Ärge hõõruge ega väänake siidi, sest see võib kangast kahjustada.
  2. Kuivatamine: Siidi tuleks kuivatada loomulikult, triikides seda rätiku peal ja jättes selle tasaseks kuivama. Vältige otsest päikesevalgust, sest see võib värvid tuhmuda.
  3. Triikimine: Kui teil on vaja siidi triikida, siis tehke seda siidi valelt poolt niiske lapiga, kasutades madalat temperatuuri. See aitab vältida kanga läikimist ja kahjustamist.
  4. Säilitamine: Säilitage siidist rõivaid või kangaid jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Kõige parem on neid hoida rippunult või kokku voltimata, et vältida kortsude tekkimist.
  5. Plekkide eemaldamine: Eemaldage plekid koheselt külma vee ja maheda vahendiga. Ärge hõõruge plekki, sest see võib põhjustada selle levikut.
  6. Keemiline puhastus: Kui te ei ole kindel oma siidi kodus pesemise suhtes, võib olla kõige parem viia see professionaalsesse keemilisse puhastusse.

Nende nõuannete järgimine aitab säilitada siidi ilu ja kvaliteeti pikka aega.

Siidist tooted

Siid on nüüd üha populaarsem materjal, mis ei pälvi tähelepanu mitte ainult oma erakordse ilu ja kvaliteedi, vaid ka oma omaduste tõttu. Siidist rõivad, käsitsi valmistatud siidist sallid, siidist aluspesu, siidist magamisrõivad, siidist hommikumantlid, siidist öösärgid naistele, pikad siidist hommikumantlid naistele ja isegi siidist hommikumantlid meestele - siidi pehmus on klientide seas üha populaarsem. Meeste siidist aluspesu, meeste siidist hommikumantlid ja isegi siidist lipsud koguvad internetis samuti palju tähelepanu, mistõttu on meil hea meel näha, et mitte ainult naised ei armasta siidi.

Kuidas pesta siidist tooteid?

Siidi on kõige parem pesta käsitsi külmas vees, kasutades mahedat pesuvahendit. Kui kasutate pesumasinat, kasutage õrnat pesutsüklit ja peske külmas vees, pannes siidi spetsiaalsesse pesukotti. Vältige otsest päikesevalgust ja kuivatage varjus.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.