Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Lõhnaküünal „Chai“. Kodulõhnastajad

Lõhnaküünal „Chai“

Mudel: Chai

12.99€

Tarnetingimused

Kohaletoimetamine postiautomaati OMNIVA - 2.99€ Kohaletoimetamine postiautomaati OMNIVA2.99€
Kohaletoimetamine postiautomaati DPD - 3.49€ Kohaletoimetamine postiautomaati DPD3.49€
Kohaletoimetamine ostja aadressile - DPD - 3.99€ Kohaletoimetamine ostja aadressile - DPD3.99€
Kirjeldus

Sukeldu meie lõhnaküünla soojasse kuma, mis on rahu ja mugavuse majakas, mis lisab elegantsi igasse ruumi. Hoolikalt valmistatud küünal kehastab lõõgastumise ja rahulikkuse olemust, kutsudes teid lõõgastuma ja põgenema igapäevaelu kiirustamisest.

Kui leek tantsib õrnalt vaha peal, heidab see pehmet, värelevat valgust, mis loob rahulikku ja hubast õhkkonda. Meie lõhnaküünal on ideaalne taustaks mõtlemis- ja suhtlemishetkedele, olenemata sellest, kas olete pärast pikka päeva lõõgastumas või romantilise õhtu meeleolu loomisel.

 

PÕHITEAVE

Lõhnanoodid: chai tee
Küünla kaal: 125g.

 

KIRJELDUS

Sukeldu meie Chai Tea lõhnaküünla lohutavasse aroomi, kus soojade vürtside rikkalik ja kutsuv lõhn seguneb harmooniliselt musta tee õrna essentsiga.

 

HOOLDUS

  • Hoidke see puhtana: Selleks, et vältida tahma kogunemist ja tagada puhas põlemine, eemaldage vaha basseinist kõik prahid ja tahmavarud.
  • Põlemisaeg: Laske küünlal põleda 2-3 tundi iga kasutuskorra ajal või kuni vahapoolik ulatub mahuti servadeni, et vältida tunneldumist ja tagada ühtlane põlemine.
  • Ohutus esikohal: Asetage küünal alati kuumakindlale pinnale ja eemal tuleohtlikest esemetest, tõmbetuulest ning lastest või lemmikloomadest. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta.
  • Kustutage ohutult: Kasutage kustutamiseks nuusutajat või puhuge küünlaleek ettevaatlikult välja. Vältige puhumist otse vahale, sest see võib põhjustada pritsmeid.
  • Jahutage: Laske küünlal enne uuesti süütamist või käsitsemist täielikult jahtuda. See aitab vältida pindade kuumakahjustusi ja tagab ohutu käsitsemise.
  • Säilitamine: Säilitage küünalt jahedas, lastele kättesaamatus ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest, et säilitada küünla kvaliteet ja lõhn.
Kvaliteedi garantii

Oleme tänulikud igale meie kliendile, sest ainult nii saame areneda ja lubame igale uuele kliendile kõrgeima kvaliteediga tekstiiltooteid. Kõik meie tooted on valmistatud Leedus, seega tagame, et toode on kõrgeima kvaliteediga. Eriti hea meel on meil pakkuda voodipesu, mille eriline tekstuur annab väga meeldiva tunde.

Toote värvus võib veidi erineda tänu monitori eraldusvõimele, seadetele või fotograafilisele valgustusele.

Voodipesu suuruse puhul on lubatud tolerants kuni 5 cm.

Kui olete meie toodetega pettunud, võtke meiega võimalikult kiiresti ühendust, kasutades järgmisi kontaktandmeid, ja me anname endast parima, et teid võimalikult kiiresti aidata:

E-post: info@savashome.ee

Arvustused

0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.