Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Merevaigust

Merevaigust kaelakaunistuste ja käevõrude komplekt on valmistatud 100% sertifitseeritud ehtsast balti merevaigust, mis on kahtlemata maailma parim merevaik. Valmistatud Euroopas, Läänemere rannikul, Leedu oskustööliste poolt, kellel on aastatepikkune kogemus.

0 toodet

Selles kategoorias ei ole tooteid

TERVED PIIMAHAMBAD. Kui silitamine ei aita beebit rahustada, aitab merevaigust ehete komplekt. Iidsetest aegadest peale on arvatavasti loodusliku merevaigukivi rahustavate omaduste taga olnud kõrge merevaikhappe sisaldus. Kui helmed kehal soojenevad, vabaneb hape ja teeb imet.

Loodusliku kollase merevaigu kaelakee (32 cm, u 50 ehtsat helmest) ja käevõru (14 cm, u 20 ehtsat helmest) on mõeldud erinevatele vanuserühmadele. Lapsed armastavad merevaigust ehete välimust ja otsustavad neid kanda veel kaua pärast hammaste väljakujunemist.

OHUTU LASTELE MEREVAIGUST EHTED. Lihvitud, teravate servadeta helmed on äärmiselt pehmed ja helmede vahel olevad kaitsvad sõlmed takistavad helmede väljapaiskumist. Merevaigust kaelakee kinnitus annab rahu töö ajal, kuid olge ettevaatlik, et seda ei tohiks kasutada mänguasjana.

IMELINE KINKEKOMPLEKT. Kaunilt pakitud naturaalsesse paberist karpi ja linasesse kotti, on see kingituseks sobiv komplekt beebipidu, soolise paljastuse pidu või ristimise kingituseks. Üllata oma lähedasi erilise sündmuse puhul.

Korduma kippuvad küsimused

Kas ehted on valmistatud ehtsast merevaigust?

Jah! Kaelakee ja käevõru iga osa on 100% unikaalne merevaik. Meie ehted on valmistatud 100% sertifitseeritud ehtsast Balti merevaigust, mis on kahtlemata üks maailma parimatest. Kaelakee ja käevõrud on loodud Euroopas, Läänemere kaldal, kvalifitseeritud Leedu käsitööliste poolt, kellel on aastatepikkune kogemus unikaalsete ehete loomisel, sest kahte ühesuguse tekstuuriga merevaigukivi on võimatu leida.

Mis teeb Savas Home merevaigust ehted eriliseks?

- Ehted on valmistatud poleeritud merevaiguhelmestest, millel ei ole teravaid servi ja mida on ohutu kasutada; - Kaelakee ja käevõru on erakordselt pehme kollase värvusega; - Turvasõlmed on valmistatud nailonniidist iga helmekese vahel, mis tagab toodete kvaliteedi ja vastupidavuse; - Ehtedel on mugavad klambrid kaelas ja käevõrudes; - Ehted on väga kergesti kasutatavad; - Iga ehe jääb individuaalseks, kuna kaelakeede ja käevõrude helmeste suurus ja kuju varieerub tänu ehtsale merevaigule; - Helmede pikkus on ca 32 cm, ca. 50 helmest; - Käevõru pikkus u. 14 cm, u. 20 helmest.

Kes võivad kanda merevaigust ehteid?

Merevaigust kaelakee ja käevõru on unisex ja sobib igas vanuses tüdrukutele ja poistele. Läänemere merevaiguhelmestiku naturaalne värvus ja mustrid muudavad komplekti sobivaks kõigile. Komplekt koosneb kaelakeest (32 cm) ja käevõrust (14 cm).

Kas ehteid on imikutele ohutu kanda?

Jah! Meie ehted on spetsiaalselt mõeldud imikutele. Kõik kaelakeed ja käevõrud on valmistatud lihvitud helmestest, millel ei ole teravaid servi, seega on need äärmiselt pehmed ja ohutud. Lisaks on Läänemere merevaigust pärit merevaigule juba ammu omistatud positiivseid ja rahustavaid omadusi inimese tervisele. Seega võivad uued vanemad pärast oma lapse kaunistamist kaelakee ja/või käevõruga rahuneda, sest kõrge kontsentratsiooniga merevaikhape rahustab ärevat beebit. Oluline on meeles pidada, et merevaigust ehted ei ole mänguasjad ja me ei soovita last nendega üksi jätta. Seda peaksid kandma lapsed, kes on täiskasvanu järelevalve all. Ärge unustage, et võtate kaelakee ja käevõru ära, kui te oma last süles hoidate.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.