Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Ideed väikese vannitoa jaoks

2023 10 25

Vannituba on täis isiklikke esemeid, alates tualett-tarbedest ja rätikutest kuni meigi ja juuksehooldusvahenditeni. Kui teil on selleks ettenähtud ruum, aitab see asju korras ja puhtana hoida, kuid seda on lihtsam öelda kui teha, kui ruutmeetreid on vähe.

Otsite ideid väikeste vannitubade hoiustamiseks? Siit leiad palju inspiratsiooni.

Lugege edasi, et leida ruumi säästmise nõuandeid, soovitatavaid tooteid ja väikese vannitoa hoiustamise ideid DIY-armastajatele.

15 väikest vannitoa panipaiga ideed, mida kaaluda

Kui oled hädas ideede pärast, kuidas korraldada kompaktset vannituba ja kasutada olemasolevat ruumi maksimaalselt ära, oled jõudnud õigesse kohta. Siin on 19 läbimõeldud hoiuideed väikesesse vannituppa.

1. Kompaktne rullitud rätikud

Otsid väikese vannitoa jaoks rätikute hoiuideid, mis ei nõua asjatundlikku voltimisoskust? Selle asemel, et vannitoapesu kokku voltida, proovige seda tihedalt ja kompaktselt kokku voltida. Seejärel asetage need riiulile, korvi või vertikaalsesse seinale paigaldatud hoiukappi, nagu see nutikas riiul.

2. Vabalt seisvad riiulid või riiulid

Vabalt seisvaid riiuleid või riiuleid saab paigutada kõikjale, kuhu see väikeses vannitoas sobib. Vertikaalse ruumi maksimeerimiseks ja hoiuruumi vähendamiseks otsige kõrgeid ja kitsaid riiuleid. Kasutage seda hoiulahendust tualettpaberirullide, kokkuvolditud rätikute, laste vannimänguasjade või külaliste jaoks mõeldud lisatarbekaupade jaoks.

3. Maksimeerige valamu all olevate kapide kasutamist. 

Kui teie vannitoas on sisseehitatud valamu, mille all on sahtlid ja kapid, siis kasutage seda hoiuruumi maksimaalselt ära kapikorraldaja abil. Näiteks võite osta virnastatavaid sahtleid, väikseid karpe või traatkarpe. Lisaks sellele võiksite kaaluda konksude või riiuli kinnitamist kapi ukse taha, et hoiustada kuumu juuksevahendeid ja muid suuri esemeid, mida soovite hoida käeulatuses, kuid eemal.

4. Universaalne rullukorv

Üks parimaid hoiuideid väikesesse vannituppa on hankida veerev korv, nagu see mitmeastmeline seade. Täitke iga tasand kõigega alates rullitud rätikutest ja nahahooldustoodetest kuni dekoratiivsete esemeteni, nagu mahlakad või küünlad. Mis kõige parem, saate seda vajaduse korral erinevatesse kohtadesse keerata või isegi kusagil mujal hoiustada, kui soovite seda eemal hoida.

5. Vannitoa korraldaja ukse kohal

Kas olete kaalunud ukse kohal asuvat korraldajat? Seda lihtsat, kuid äärmiselt kasulikku süsteemi on lihtne ilma tööriistadeta üles riputada tänu peal olevatele kandilistele konksudele. Tänu madalale profiilile ei ole see ukse avamisel ja sulgemisel takistuseks. Ülesehitajad on ka üldiselt väga kättesaadavad.

6. Rätikuhoidja ukse kohal

Teine nutikas rätikute hoiustamise idee väikesesse vannituppa on kasutada ukse kohal olevat tühja ruumi. Võite paigaldada hõljuvat riiulit, traatrihvleid või sisseehitatud nurka ja kasutada seda lisarätikute hoidmiseks. Kui teil ei ole kodus korralikku pesukappi või pesumasinat, võite selles nurgas hoida muid majapidamistarbeid või pesemisvahendeid.

7. Sahtlite korraldajad

Kui teil on juba olemas sahtlid, kaaluge väikeste organisaatorite ostmist, et eraldada ja korrastada selliseid asju nagu juuksevahendid, meik, hambapasta ja hambaniit. Nii on iga eseme leidmine vajaduse korral lihtsam ja teie letilett jääb vabaks segadusest. Sahtlitesse saab osta väikeseid akrüülplaate, puidust vaheseinu või riidega kaetud papist kuubikuid.

8. Rätikute redelid

Teine rätikute hoiustamise idee väikesesse vannituppa on seina äärde toetatud redel ja selle astmetele kokkuvolditud rätikute ja linade riputamine. Sobib väike puidust tarbimisredel, kuid võite osta ka spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud veidi dekoratiivsema redeli.

9. DIY kastiriiulid

Kas teadsid, et saad ise luua oma seinakapid, kasutades selleks karbid? Selle DIY väikese vannitoa hoiustamisidee jaoks on vaja vaid väikseid puidust karpe, kruvisid ja puuri. Tulemuseks on riiuli ja karbi hübriid, kuhu saad paigutada dušitarvikuid, tualettpaberirulle, rullitud rätikuid, lisarätte ja muud. Ja kõike saab hoiustada nii karbi sisemuse kui ka ülemise osa kaudu.

10. Väljavõetav kapp

Kui renoveerid vanemat maja või ehitad uut maja, siis kaalu väljatõmmatavate kapide paigaldamist. Nagu näed, saab kitsast sisseehitatud kapist välja tõmmata ja avada väljatõmmatavad salved, fikseeritud riiulid või isegi pesukorvi. See väike vannitoa hoiuidee on mugav, sest selle sisu jääb silmapiirilt välja, nii et te ei pea kogu aeg kõike korras hoidma.

11. Ujuvad riiulid tualeti kohal

WC kohal olevad riiulid on suurepärane lahendus väikestesse vannitubadesse, kus saad kasutada kasutamata seinapinda ja ei jäta põrandale jälgi. Võite riputada ühe või kaks ujuvat riiulit, mis on umbes sama laiad kui tualettruum, või osta spetsiaalselt tualeti kohal kasutamiseks mõeldud vabalt seisev riiul. Riiulitel saab hoida õhuvärskendajaid, lisarulle tualettpaberit, küünlaid või väikseid taimi.

12. Madala profiiliga vannitoa riiulid

Kui sulle meeldib mõnusalt aega veeta, võid panna oma vanni kõrvale lühikese, madala profiiliga riiuli. Kasuta alumisi põrandaid pesulappide, merihammaste ja vanniseebide jaoks ning aseta ülemisele pinnale raamat, e-luger, veiniklaas või teetass. Kerge seade on ideaalne, nii et saate selle kuhugi mujale viia, kui te ei võta vanni.

13. Kaasaskantav riiul

Jalutusriiulit saab kasutada teisaldatava riiulina äärmiselt väikestes ruumides, kus puudub hoiuruum. Asetage see tualeti kõrvale ja kasutage pinda toasprei või lõhnaküünla jaoks. Võite kasutada jalatsi ka lauana vannitoa kõrval. See väga väikese vannitoa hoiuidee on mugavalt mitmekülgne, sest saate selle peaaegu kõikjale paigutada ja vastavalt vajadusele ümber paigutada.

14. Külgkapp ravimite jaoks

Meditsiinikapid, mis toimivad vannitoa peegli ja hoiukohana, on väga kasulikud igas vannitoas. Kui teil on aga külgmised riiulid, saate ruumi maksimaalselt ära kasutada, ilma et need oleksid teel. See väike vannitoa hoiuidee nõuab meditsiinikappi, mis tõmbub välja mõlemalt poolt, mitte ei avane hingedega uksega.

15. Sisseehitatud vannitoa tagavarariiulid

Kui teil on võimalik oma seintesse sisse ehitada, siis mõelge riiulitega nokalaudade stiilis kapi loomisele. Seda ruumi saate kasutada nahahooldusvahendite, juuksehooldusvahendite, isikliku hügieeni toodete ja külaliste tualetitarvete tagavarade hoidmiseks.

Vaata kõiki tooteid Savashome'i lehel.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.