Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kas ma peaksin ostma komplekti või ainult pajalapitekid?

2022 02 03

Võib öelda, et igaühe jaoks on meie magamiskeskkond väga oluline. Olenemata sellest, kas olete laps, täiskasvanu või pensionär, kõik vajavad und. Loomulikult on väga oluline mainida, et une kestus on igas vanuserühmas erinev. Näiteks lapsed peaksid saama vähemalt 10-12 tundi und päevas, samas kui täiskasvanu peaks saama vaid 8 tundi kvaliteetset und. 

Loomulikult on kvaliteetse une puhul väga raske sellist keskkonda luua. On rohkem kui üks oluline punkt, mida tuleb tähele panna. Kõigepealt on magamistoa sisustus, selle stiil ja sisekujunduse valik. Kui me ei ole rahul domineerivate värvide, mööbli või muude detailidega, on loomulik, et me ei suuda sellises keskkonnas lõõgastuda ja hästi magada. Kuid mis iganes ka ei juhtuks, voodi on magamistoa kõige olulisem aktsent. Kõigepealt tuleb valida õige voodi. See on väga oluline mitte ainult üldise ühtse stiili, vaid ka teie isikliku mugavuse jaoks. Selles osas ei valita mitte ainult voodi kõrgust, vaid ka selle pikkust ja laiust. See on une jaoks väga oluline. Kui te tunnete end ruumipuuduse tõttu piiratud olevat, muudab see teie puhkuse üldise kvaliteedi äärmiselt halvaks.

Teisest küljest on madratsi valik sama oluline. Loomulikult eelistavad mõned inimesed magada kindlamalt, teised pehmemalt, mistõttu on individuaalsus väga oluline. Loomulikult ei tohi voodi puhul unustada ka padja ja padja valiku parameetreid ja seega ka nende voodipesu. Väga sageli tekib dilemma, kas kasulikum on komplektid või individuaalsed kombinatsioonid? Tasub märkida, et te ei tee valesti, kui proovite mõlemat.

Kui valite ühevärvilised ja mustriga voodipesukomplektid, annab see teie interjöörile palju ühtsema tunde. SAVASHOME pakub teile selles osas kombinatsioone kangast (puuvillast), satiinist, linasest ja perkaalist. 

Kui aga kavatsete kombineerida erinevatest elementidest tekke, patju, linikuid, tuleks järgida teatud põhimõtteid. Oluline on märkida, et viimased võivad muutuda universaalseks elemendiks ruumis või vastupidi, luua eripära. 

Igal juhul on nende kombinatsioonide koostamine ja paigutamine vastavalt teie soovidele loominguline protsess, mis võib olla autori enda

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.