Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kas värv mõjutab kaupade ostmist?

2022 02 03

Värvid ja värvivalik on igaühe elus väga oluline aktsent. Oluline on märkida, et kui te küsite inimeselt, milline on tema lemmikvärv, siis kuulete erinevaid vastuseid. Muidugi on oluline märkida, et lemmikvärvi olemasolu ei tähenda, et see domineerib meie keskkonnas. Oletame, et teile meeldib väga punane ja te nimetate seda oma lemmikvärviks. See ei tähenda aga, et kõik teie kodus oleks seda värvi. See ei ole kindlasti nii. Väga sageli valitakse teile meeldiv värv selleks, et luua erilisi aktsente. Kui teie kodu on klassikalise interjööriga ja teie lemmikvärv on väga hele ja rikkalik, siis on tõenäoline, et teil ei ole palju seda värvi kajastavaid detaile või et need on määratud teatud mööbli- ja aktsendikategooriatele. Need valikud peaksid sobima kokku, et luua ühtne, üldine tervik. 

Loomulikult teame hästi, et iga värv tähendab midagi. Ütleme näiteks, et eespool mainitud punast seostatakse väga sageli armastuse, kire, energia ja põnevusega. Teisest küljest sümboliseerib selline värv nagu lilla vaimsust, kuninglikkust, aadlisust ja sarnaseid kirjeldusi. Niisiis, kui valite teatud sisustusaktsioone, võtke kindlasti arvesse võimalikke tähendusi. Loomulikult ei pruugi tunnetus ühe või teise värvi suhtes alati olla sama, kuid tavaliselt on need ikkagi enam-vähem valdavad. 

Kahtlemata on värvid ühe või teise toote valikul väga olulised. Me teame väga hästi, et viimased ei ole mitte ainult väga oluline osa ruumi stiili loomisel, vaid peegeldavad ka teatud omadusi, tundeid, meeleolusid, emotsioone ja nii edasi.

Ja need ei pea alati olema eredad ja küllastunud värvid. Võib-olla eelistaksite selles ruumis muu hulgas selliseid pastelsete toonide kombinatsioone nagu "Shale grey", "Rose stripes" või "Ash rose".

Loomulikult ei ole värvid olulised mitte ainult magamistoa puhul. Võime mainida ka mitmeid teisi tekstiile, mida kasutatakse köögi, vannitoa, elutoa või muu ruumi sisekujunduses. SAVASHOME pakub teile võimalust sirvida meie valikut mitte ainult voodipesu, vaid ka vannitoatarvikuid, sisekujundusi ja kangaid. 

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.