Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Mis on ülekanne ja miks peaksite selle valima?

2021 10 27

Küsimus on selles, mis on parvlaev? Me saame aidata teil sellele küsimusele vastata. See on sileda koega kangas, mis on valmistatud kergetest ja ühtlastest puuvillakiududest. See materjal on väga pehme, kuid veidi jämedam, mistõttu ei pruugi see olla kõigile meeldiv. See on aga vaid üks väike negatiivne punkt, mis ei saa kuidagi varjutada selle paljusid eeliseid. Kõigepealt tasub mainida, et perkali voodipesu on suurepärane valik neile, kes kipuvad une ajal higistama. See tekitab mugavustunde isegi sellistes ebameeldivates olukordades. See loob jahedama magamiskeskkonna, milles end mugavalt tunda. Muuhulgas tasub märkida, et suveõhtutel, kuumal aastaajal, võib see voodipesu olla meile kõigile suureks pääsemiseks. Nii raske on magada, kui voodipesu ainult tõstab sellistel aegadel üldist kehatemperatuuri. Sellisel juhul kas loobutakse sellest täielikult või otsitakse lahendusi, mille abil saab end hästi tunda. Perkalimaterjal on äärmiselt kerge ja hingav. On täheldatud, et see ei tekita soovimatuid allergilisi nahareaktsioone, lööbeid, turseid, sügelust, punetust ja paljusid muid ebameeldivaid tundeid. Selle materjali mitmekülgsust ei saa alahinnata. Nagu me juba mainisime, on see suurepärane valik suvehooajaks, kuid ei tohi unustada, et see kohandub suurepäraselt kehatemperatuuriga ja sobib kasutamiseks isegi talvel. Kerge kangas muudab magamiskeskkonna meeldivaks ning seda saab nautida mugavalt ja turvaliselt.

Percale on üks populaarsemaid ja hinnatuimaid voodipesu tekstiile. Selle pehmet, mugavat ja hingavat kangast imetlevad paljud unesõbrad. Kuid mida täpselt tähendab "perkali" ja kuidas leida õige perkali voodipesu? Selles artiklis selgitame lähemalt, mida peaksite perkaalriidest teadma ja kuidas teha õige valik kvaliteetset perkaalvoodipesu, et saaksite nautida mõnusat ja rahustavat und rahulikku und.

1. Mida tähendab perkaal? Percale on kangas, mis on valmistatud tugevast ja tihedast puuvillasest kangast. Sellel on äärmiselt suur õmblustihedus ja see on valmistatud pika karvaga puuvillakiududest. Perkalkangas on suhteliselt paks, kuid samas kerge ja pehme katsuda. See annab teile mugavuse ja naudingu magada perkalipadjadel, -tekkidel ja -voodipesul.

2. Perkalil on mitmeid eeliseid, mis meelitavad paljusid inimesi. Nende eeliste hulka kuuluvad:

  • Hingavus. See aitab reguleerida temperatuuri ja vähendab higistamist une ajal.
  • Vastupidavus.
  • Pehmus: Percale on väga pehme ja meeldiva puudutusega. See annab teile mugavustunde ja kohandub ideaalselt teie kehakujuga.
  • Lihtne hooldada. See on masinpestav ja kuivab kiiresti.

Hooldus

Voodipesu hoolduse puhul on oluline mainida, et seda tuleb pesta 30 või 40 kraadi juures. Soovitatav on vältida pesuvahendeid, mis võivad kahjustada kanga kiudusid, seega püüdke mitte kasutada pleegitusvahendit või muid "agressiivseid" kemikaale. 

SAVASHOME veebilehelt leiate laia valiku siirdevoodipesu. Oluline on märkida, et iga voodipesu komplekt ja selle mõõtmed tuleb valida õigesti. Peate ette nägema oma voodi suuruse ja selle jaoks vajaliku voodipesu suuruse. Tavaliselt müüakse standardse suurusega voodipesukomplekte, mis on universaalsed. Kõik voodipesu leiate siit.

Kui valite voodipesukomplekti, võite olla kindel, et saate mugava, pehme ja meeldiva une. Pöörates tähelepanu materjalile, niitide arvule, soojusregulatsioonile, hooldusele ja stiilile, saate leida täiusliku liikuva voodipesu, mis hoiab teid aastaid magamas.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.