Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kingiideed külalistega väljaminekuks

2023 11 22

Väljas käies on väike kingitus suurepärane viis öelda aitäh sooja vastuvõtu eest. Valides võõrustajale kingituse, saate väljendada oma tänu ja näidata, kui palju te nende külalislahkust hindate. See võib olla ilus dekoratiivse ese, aromaatne küünal või maitsev hõrgutis, mis lisab rõõmu nende igapäevaellu. Kingitused võõrustajale ei peegelda mitte ainult teie hoolivust, vaid loovad ka positiivset suhtluskeskkonda. Valige kingitus armastuse ja rõõmuga, et muuta nende kodu veidi hubasemaks.

01

Teie ämmadele ja ämmadele

Kingitused oma õdedele on suurepärane võimalus väljendada oma tänulikkust ja armastust teile kõige lähedasemate inimeste vastu. Valige soe kingitus, mis peegeldab teie head tahet ja hoolivust. See võib olla elegantne sisustuseseme, luksuslik maiuspala või nende maitsele kohandatud isikupärane ese, näiteks võite kinkida Eat Savor-karbi, mis sisaldab kokaraamatut, oliivipuust lusikat, roosat Himaalaja meresoola ja Jaapani teerätikut. Saate ka ise oma kasti kohandada ilutoodete, maiustuste, köögitarvete, raamatute, kodukaunistuste ja muude esemetega. 

Kingi neile mitte ainult füüsilist eset, vaid ka natuke oma südamesoojust, andes neile meeldiva hetke, mida nad mäletavad kaua. Täname teid soojuse ja ühiste pühade jagamise rõõmu eest.

02

Veinisõpradele

Kingitused veinisõpradele on suurepärane võimalus lisada nende eluruumile aroomi ja maitset. Valige eksklusiivne veiniaksessuaar, luksuspudel või veiniga seotud kingitus, et muuta nende kodu veelgi hubasemaks. Komplekt on pakendatud elegantsesse mustasse linasesse karpi ja sisaldab dekanterit, korgitskruvi ja varreteta veiniklaase. Teie võõrustaja hindab tõenäoliselt teie head maitset ja avab teie külaskäigu ajal pudeli - õnnitleme!

03

Looduslike küünalde armastajatele

Kingitused teie võõrustajale, kes armastab küünlaid, on suurepärane võimalus lisada nende koju soojust ja hubasust. Valige peen lõhnaküünal või elegantne küünlakomplekt, mis loob salapärase ja romantilise atmosfääri. See kingitus ei anna mitte ainult edasi teie tunnustust, vaid võimaldab ka teie võõrustajal nautida maitsvat lõhna ja pehmet küünlavalgust. See on väike, kuid tähendusrikas viis öelda "aitäh" nende sooja vastuvõtu eest.

 

04

Parimatele kokkadele

Kingitused oma võõrustajale, kes armastab köögikunsti, võivad lisada loovust ja rõõmu nende kulinaarsele kunstile. Valige kvaliteetsed köögitööriistad, stiilsed aksessuaarid või isegi eksklusiivsed maitseained, et teie kingitus oleks nii kasulik kui ka inspireeriv. See on suurepärane viis näidata oma tunnustust nende pakutud maitsvate roogade eest. Kinkige neile vahendeid, mis rikastavad nende köögikogemust ja inspireerivad uuteks kulinaarseteks katsetusteks. Tänan teid soojuse ja maitse eest, mida nad pakuvad!

 

05

Sõbrale, kes vähendab kohvitarbimist

Matcha on elav roheline pulber, mis on 100% puhtad teelehed. Vaid nelja lonksuga tarbid kõik tervete lehtede tervislikud eelised. Mõtle: tervislik roheline tee espresso. Nii et kui teie võõrustaja alustab iga hommikut sooja tassiga, on kena matcha teekomplekt läbimõeldud kingitus.

 

06

Linna jaoks

Kui teie võõrustaja elab linnas, kaaluge aastapileti ostmist mõnda kohalikku lemmikmuuseumi. Iga kord, kui teie võõrustaja ja tema pere naudivad muuseumikülastust, jäävad neile meelde teie külastus - ja teie suuremeelsus. Muude liikmemaksuideede hulka kuuluvad botaanikaaed loodushuvilistele või lõbustuspark põnevust otsivatele inimestele.

 

07

Vahemere-armastajatele

Kena pudel oliiviõli on üks lemmik kingitusi võõrustajatele. Kingitused oliiviõli armastavale võõrustajale on luksus, mis rikastab nende kulinaarset maailma. Vali kvaliteetne oliiviõli komplekt või õrn oliiviõli lisaaine, mis lisab nende roogadele maitset ja aroomi. See kingitus ei peegelda mitte ainult teie tunnustust, vaid võimaldab ka nautida oliiviõli maitsvat maailma. See on justkui väike maitsete reisipakett, mis sütitab nende kulinaarset loovust. Täname teid soojuse ja õrna maitse eest, mida nad teiega jagavad!

08

Kõigile peremeestele sobiv kingitus

Iga peremees tahab pärast pidu lihtsalt voodisse kerida ja lõõgastuda. Tänage oma võõrustajat kingitusega, millega ta saab end pärast lahkumist kallistada.

Voodipesu komplekt võõrustajale on nagu kingitus, mis pakub neile hubasust ja elegantsust nende magamistoas. Valige kvaliteetne Savashome'i luksuslikult pehme voodipesu koos peenete mustrite või peente disainielementidega, et luua uimastav magamistoa interjöör. See kinkekomplekt voodipesu ei rõhuta mitte ainult teie tunnustust nende sooja vastuvõtu eest, vaid lisab nende koju ka mugavust ja ilu. Las nad sukelduvad teie kingitusse ja naudivad igal ööl luksust. Täname teid soojuse ja tähelepanu eest!

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.