Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kuidas olla suurepärane külaline

2023 11 23

Oleme palju aega rääkinud võõrustamisest, kuid hea võõrustaja on samuti oluline. Te ju ei taha, et teie kutse järgmisel aastal posti teel kaduma läheks! Alates sellest, kui veedad esimest korda sugulaste juures, kuni kaugete sõprade või pere külaskäiguni, kes mäletab sind veel mähkmetes, on külaskäik oma lähedaste juurde alati eriline kogemus. Me kõik teame reeglit, et kunagi ei tohi tühjade kätega kohale tulla, kuid kuidas on lood kõigi nende väljaütlemata reeglitega, mis kaasnevad võõrastesse ruumidesse sisenemisega? Ärge muretsege, me anname teile kõik vajalikud nõuanded, et teid tagasi kutsutaks!

Võtke kingad jalast 

See on puhtuse ja austuse märk, et võtad oma kingad jalast, kui külastad teisi inimesi. Olenemata sellest, kas võtad kingad rangelt maha või lähed reisile, kõik hindavad seda, kui majas on veidi vähem mustust. See ei ole lihtsalt lihtne rituaal, vaid ka sümbol, mis näitab austust võõrustajate kodu vastu. Jalatsite jalastvõtmisega näitame austust nende privaatsuse vastu, hoides neid puhtana ja luues meeldivama ja puhtama ruumi, kus saame nautida seltskondlikku koosolemist. See on lihtne tegu, mis võib luua meeldiva ja lugupidava õhkkonna.

Ole valmis

Enne reisile minekut on oluline läbi mõelda, kuhu te lähete ja kelle juures te peatute. Kas see on sinu parima sõbra korter või su õe maja koos abikaasa, koera ja kolme lapsega? Valmistu selleks, et olla vastuvõtja energiaga vastavuses, kui sa kohale jõuad. Sama kehtib ka teie majutuskingituse kohta! Kingitust valides mõtle, kuidas see peegeldab sinu võõrustajat. Kui teie võõrustajale meeldib süüa teha ja süüa, soovitame teile küünlaid. Kui on juba plaanis filmimaraton, siis sobib ka soe lõhnaküünal! Rohkem ideid leiate Savashome'i lehelt.

Katke laud

See peaks olema iseenesestmõistetav, kuid kui oled külaline, on üks parimaid asju, mida saad teha, see, et aitad ilma palumata. Lauda katta aitamine võõrustajana on armas žest, mis näitab sinu hoolivust ja koostöövalmidust. Need on väikesed asjad, mis aitavad palju, näiteks laua katmine enne õhtusööki ja nõudepesumasina laadimine pärast õhtusööki. Koostöö laua juures väljendab teie tahet luua külalistele meeldivat teenindust ja rõõmu. Selline koostöö loob sooja ja sõbraliku õhkkonna, mida saavad nautida kõik need, kes on laua katmisele kaasa aidanud.

Mängi oma lastega

Lastega mängimine võõrustajana ei ole mitte ainult rõõm, vaid ka suurepärane võimalus luua sooje ja lõbusaid mälestusi. Aktiivse rolli võtmine näitab mitte ainult sooja vastuvõtu, vaid ka tähelepanu igale pereliikmele. See tegevus mitte ainult ei hoia ära tüütut ootamist, vaid soodustab ka pere sõprust ja loovust. Mängides koos lastega, loome rõõmu ja sõpruskonda, mis jääb kõigile meelde. See on suurepärane võimalus kaasata kõik pidulikku õhkkonda ja kogeda erakordseid perekondlikke sõprussuhteid.

Lülitage puhkerežiim sisse

Tule pühademeeleolusse, olles ise külaline! See ei ole mitte ainult lõõgastav žest, vaid ka tänuavaldus võõrustajatele. Laske end lõdvestada, nautige hetki ja laske võõrustajatel tähelepanu ja hoolivust üles näidata. Jõudes puhkuserežiimi, loome meeldiva ja muretu õhkkonna, kus iga hetk muutub eriliseks. See on suurepärane võimalus luua mälestusi ja meeldejäävaid hetki, samal ajal kui kõik naudivad rõõmu ja lõõgastust.

Tule valmis kõigeks ja valmis mitte midagi tegema

Parimad külalised on alati need, kes sobivad sujuvalt sisse. See ei ole mitte ainult nutikas lähenemine, vaid ka suurepärane võimalus kohaneda mis tahes asjaoludega. Kõigeks valmis saabumine näitab hoolivust ja austust võõrustajate vastu, kuid samas annab teile võimaluse lihtsalt lõõgastuda ja lasta ajal voolata. Selline ettevalmistatud ja pingevaba meeleolu loob meeldiva ja sõbraliku õhkkonna, mis võimaldab teil nautida iga hetke. 

Pidage kinni oma magamaminekuajast

Austage külalisena voodiaega. Savashome'is ei võta me peaaegu midagi tõsisemalt kui head ööbimist. See ei ole mitte ainult austuse žest meie võõrustajate vastu, vaid ka suurepärane viis harmoonia ja heade suhete säilitamiseks. Kui olete kellegi kodus külaline, peate austama rahulikke tunde. Kohaneme nende koduse rutiiniga, järgides magamamineku graafikut. See ei aita mitte ainult tagada head öörahu, vaid loob ka meeldiva õhkkonna, kus kõik tunnevad end mugavalt. Voodiaja austamine on oluline element, mis aitab kaasa üldisele heaolule ja meeldivale viibimisele.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.