Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kuidas valida kvaliteetseid lõhnaküünlaid?

2021 11 09

Sügishooaja algusega muutuvad ilmad süngemaks ja koledamaks ning kuldsete lehtedega vooderdatud teed asenduvad mudaste lammastega. See on looduse loomulik muutumine, mis kuulutab talve lähenemist. Me kõik oleme enam-vähem looduse lapsed, seega mõjutab sügisene muutumine meie füüsilist ja emotsionaalset seisundit. Pole üllatav, et sel perioodil külastavad meid sünged, kurvad mõtted, mida nimetatakse sügismelanhooliaks. Viimane on organismi kohanemine valguse puudumisega. Kurbus on täiesti loomulik emotsioon, mida igaüks võib teatud ajavahemikel tunda. Kõige tähtsam on mõista, et kurbus on ajutine seisund. Sümptomid, mida tuleb tähele panna, on järgmised: huvi kadumine varem meeldivate tegevuste vastu, äärmuslik väsimus, unehäired, keskendumisvõime halvenemine, enesehinnangute vähenemine, apaatia ja põhjendamatu süütunne. Need märgid on juba tõsine märk võimalikust depressioonist. Siiski saab täpse diagnoosi panna ainult selle valdkonna spetsialist.

Lõhnaküünlad ei ole mitte ainult suurepärane võimalus luua oma kodus meeldivat aroomi, vaid ka hubast ja romantilist atmosfääri. Selleks, et valida kvaliteetne lõhnaküünal, tuleb siiski arvestada mitmete tegurite kombinatsiooniga. Selles artiklis arutame, kuidas valida kvaliteetne lõhnaküünal ja nautida selle eeliseid.

1. Looduslikud materjalid ja kvaliteetsed koostisosad: lõhnaküünla valimisel on oluline keskenduda looduslikele materjalidele ja kvaliteetsetele koostisosadele. Parimad lõhnaküünlad on valmistatud looduslikust sojavahast, mesilasvahast või taimeõlidest. Oluline on kontrollida, et küünal ei sisaldaks kahjulikke kemikaale, mis võivad teie tervisele negatiivselt mõjuda.

2. Pikk põlemisaeg: Kvaliteetsetel lõhnaküünaldel on pikk põlemisaeg. Enne ostmist pöörake tähelepanu tootja teabes märgitud küünla põlemisaegadele. Pika põlemisaega küünal ei taga mitte ainult seda, et saate nautida lõhna kauem, vaid säästab ka raha, kuna ei pea küünalt nii tihti välja vahetama.

3. Lõhna valik ja intensiivsus: Lõhnaküünla valimisel pöörake tähelepanu lõhna valikule ja intensiivsusele. Erinevad küünlad võivad olla erineva lõhnaga, alates lilledest ja puuviljadest kuni puidu ja vürtsideni. Valige selline lõhn, mis teile kõige rohkem meeldib ja mis sobib teie keskkonda. Samuti on oluline hinnata, kas lõhna intensiivsus on piisavalt tugev, et tekitada soovitud lõhna.

4. Esteetika ja disain: lõhnaküünal ei saa olla mitte ainult lõhnav, vaid ka ilus sisustuselement. Valige küünal, mis sobib teie sisekujundusega ja loob hubase atmosfääri. Saate valida erinevate vormide, värvide ja kujunduste vahel, mis sobivad teie maitsele ja vajadustele.

5. Tootja usaldusväärsus: Lõhnaküünla ostmisel kontrollige tootja usaldusväärsust ja mainet. Usaldusväärne tootja kasutab sageli kvaliteetseid koostisosi, tal on head hinnangud ja ta järgib rangeid kvaliteedistandardeid. Selles valdkonnas võib olla abi arvustuste lugemisest, soovituste otsimisest või sõprade ja pereliikmete kogemuste küsimisest.


Oma kodu hubaseks tegemine on suurepärane võimalus seda kõike vältida. Koristage ka oma kodu kõige kaugemad nurgad, vabanege kasutamata esemetest või allesjäänud antiikesemetest. Nii saate hõlpsasti oma koju uue elu sisse puhuda. Pisikesed puudutused võivad teie kodule täiesti uut värvi anda. Ärge kartke oma kodu ikka ja jälle kaunistada. Tasub meeles pidada, et kodu lõhnad on lahutamatu osa üldisest tervikust. Neil on tugev mõju meie heaolule ja nad võivad seda suunata kas positiivses või negatiivses suunas. Looduslik lõhnaküünal on suurepärane vahend, mis võib esile kutsuda positiivseid emotsioone. Vähemalt lühikeseks ajaks unustate oma mured ja hädad. Aroom viib teid kaugemale, kui oleksite osanud ette kujutada.

Need rikastavad teie koduümbrust meeldivate lõhnadega, tekitades elegantsi ja puhtuse tunde. Kõik need küünlad muudavad teie keskkonna hubaseks ja ainulaadseks. Tasub märkida, et loodud romantiline õhkkond ei ole meeldiv mitte ainult lõhnade, vaid ka nõrga valguse poolest, mida see annab. Küünlaid on alati peetud rahu ja hubasuse sümboliks ning seetõttu võib neist saada iga kodu lahutamatu ja praktiline sisustusaktsent. Nende lõhnaküünalde põlemisaeg on tavaliselt umbes 40-45 tundi ja nende loodud lõhnanoodid sobivad suurepäraselt nii magamistuppa kui ka elutuppa või muudesse valitud ruumidesse. SAVASHOME 'i My Senso kollektsiooni küünlad on kindlasti üks teie parimaid valikuid. Teie kodu hubasus ja romantilise keskkonna aura on garanteeritud.

Kokkuvõte: Kvaliteetne lõhnaküünal võib luua teie kodus meeldiva aroomi ja hubase atmosfääri. Lõhnaküünla valimisel pöörake tähelepanu looduslikele materjalidele, põlemisaegadele, lõhnade valikule, esteetilisusele ja tootja usaldusväärsusele. Nii saate nautida kvaliteetsest lõhnast tulenevat naudingut, luues oma kodus rahu ja hubasust.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.