Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Magamistoatekstiilid tundlikule nahale

2023 05 23

Tundlik nahk võib põhjustada palju ebamugavust, eriti magamise ajal. Nahaärritus, punetus ja sügelus on vaid mõned võimalikud probleemid, millega tundliku nahaga inimesed silmitsi seisavad. Õige voodipesu valimine võib aga parandada sellise naha seisundit ja aidata teil saada rahulikku magamist.

Üks tähtsamaid tegureid tundliku naha jaoks voodipesu valimisel on materjali tüüp. Üks parimaid valikuid on looduslikud materjalid, nagu puuvill ja siid. Need materjalid on pehmed ja tundlikule nahale ohutud. Nad võimaldavad nahal hingata, ilma et need põhjustaksid ärritust või allergilisi reaktsioone. Lisaks ei ole looduslikud materjalid mitte ainult nahasõbralikud, vaid ka keskkonnasõbralikud, sest nad on biolagunevad ja taastuvad.

Teine oluline asi, millele tähelepanu pöörata, on kanga tekstuur. Tundliku naha puhul on soovitatav valida pehme, sileda ja õrna tekstuuri, mis ei tekita hõõrdumist ega ärritust. Kanga tekstuuri valimisel võiksite kaaluda satiinist või siledast kangast, mis on pehme ja nahale meeldiv.


Valige midagi, mis on mõeldud imikutele. Imikute nahk on väga tundlik ja vajab erilist hoolt. Vaadake meie beebitoodete valikut ja te teate, mida endale valida. Lisaks on beebide voodipesu ja muud tekstiilid enamasti valmistatud looduslikest kiududest. Need on väga hingavad ja niiskust juhtivad, nii et isegi beebid, kes ei ole veel piisavalt küpsed, et oma kehatemperatuuri une ajal reguleerida, saavad rahulikult magada.

Kõige sagedamini kasutatakse puuvillast kangast. See on mitmekülgne kiud, mis on vastupidav ja kergesti pestav. Lisaks sellele peab puuvill vastu pesemisele kõrgetel temperatuuridel, mis on väga oluline bakterite ja muude allergiliste reaktsioonide eest kaitsmiseks.

Õhukesed puuvillased kangad on parim valik, kui olete allergiline tolmu ja lestade suhtes. Seda on lihtne pesta, see peseb pesumasinas puhtaks ja jätab kõik allergeenid maha.

Samuti on oluline pöörata tähelepanu voodipesu värvidele ja värvainetele . Tundliku naha puhul on soovitatav vältida tugevaid või keemiliselt värvitud kangaid. Selle asemel võite valida naturaalsed ja neutraalsed värvid, mis ei ärrita ega tekita ebamugavustunnet.

Kui teie nahk on eriti tundlik, võite kaaluda ka magamistoatekstiile, mis on mõeldud allergilistele materjalidele. Sellised materjalid on sageli spetsiaalselt allergiliste või tundliku nahaga inimeste jaoks mõeldud. Need ei sisalda ärritavaid või potentsiaalselt kahjulikke aineid, mis võivad põhjustada nahareaktsioone.

Ärge unustage, et tundliku naha puhul on oluline ka õige voodihooldus. Voodipesu on soovitatav regulaarselt pesta sobiva pesupulbriga, vältides tugevaid või ärritavaid kemikaale. Samuti on oluline säilitada puhas ja kuiv magamiskeskkond, et vähendada allergeenide ja ärritavate ainete hulka, millega teie nahk kokku puutub.

Tundlikule nahale mõeldud voodipesu valimisel on oluline arvestada materjali, tekstuuri, värvi ja hooldust. Pehme tekstuuri ja looduslike värvidega puuvillased või siidist kangad võivad olla suurepärane valik. Neile teguritele tähelepanu pöörates saate luua mugava ja tundlikule nahale sõbraliku magamiskeskkonna.

Kõigi tundlikule nahale mõeldud toodete jaoks klõpsake siin.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.