Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Meriinovilla eelised

2022 02 03

Te olete võib-olla palju kordi kuulnud, mis on meriino ja mida see teeb. Väga sageli öeldakse, et viimast eristab tema pehmus ja siledus. Seda võivad kinnitada kõik, kes on sellest materjalist valmistatud tekstiile kandnud või muul viisil nautinud. 

Meriino on looduslik materjal. Seda saadakse erilise lambaliigi villast. Viimane on väga peenike ja paindlik. Seetõttu sobib see väga hästi mitmesuguste tekstiilide valmistamiseks, mis täidavad mitmesuguseid funktsioone. Tasub märkida, et väga sageli võivad villatooted põhjustada meie nahale väga ebameeldivaid tundeid, näiteks sügelust, ärritust, punetust ja termoregulatsiooni. Meriinovilla puhul on aga vastupidi. Seda materjali on meeldiv puudutada ja kanda ning see ei tekita mitte ainult mõnusat kehatunnet, vaid kohandub ka kergesti temperatuuriga, ilma niiskust kinni pidamata. Lisaks sellele on meriinovilla veel üks ainulaadne omadus, et see ei ima ebameeldivaid lõhnu keskkonda. Seega, mida iganes te ka ei teeks või kuhu te ka ei läheks, võite kasutada meriinovillast tekstiili muretult. 

Muuhulgas arvame villaste toodete puhul väga sageli, et need on rasked ja tekitavad liikumisel ebamugavustunnet. Meriinovilla puhul see aga kindlasti nii ei ole. See on sama kerge kui villane, istub õrnalt keha vastu ja ei piira teie liikumisvabadust. Samuti ei saa unustada selle kanga vastupidavust. Korraliku hoolduse korral kestab see aastaid. Tasub veel kord meelde tuletada, et see kangas on looduslik, nii et seda võivad nautida eranditult kõik. Eriti kehtib see nende kohta, kelle keha on vastuvõtlik igasugustele allergiatele ja kelle nahk on ärritunud ja tundlik isegi vähimagi puudutuse suhtes. Eriti hästi sobib see lastele alates nende esimestest elupäevadest. Mis puutub hubasusse ja soojusse, siis on SAVASHOME-l ka teile midagi pakkuda.

See tekstiil on soe, pehme ja õdus. See ei ole eriti kasulik mitte ainult külmal talvepäeval, vaid seda saab edukalt kasutada ka jahedal suveõhtul end soojalt sisse mähkida. Muuhulgas tasub märkida, et see on valmistatud parimatest 100 % looduslikust meriinovillast. Nii et kvaliteedis ei ole kahtlustki. 

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.