Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Miks te voodipesu annetate?

2022 10 11

Kuidas valida voodipesu kingituste jaoks? 

Voodipesu on üks mitmekülgsemaid valikuid, kui otsite kingitust, mis kindlasti meeldib ja mis ei jäta teie riiulit tolmule. Esiteks, voodipesu kasutavad kõik, mistõttu on see armas ja praktiline kingitus. Pealegi, kes suudaks vastu panna mõnusale plüšile ja pehmele voodile? Kui veel kõhkled, siis siin on veel mõned põhjused ja võtted, mis aitavad sul valida õigeid värve ja mustreid. 

Miks kinkida voodipesu?

Kaasaegne turg pakub mitmesuguseid kingitusi, kuid sageli jääb ese kasutamata või läheb lihtsalt käest kätte. Kas sa ei taha, et see juhtuks sinu kingitusega? Siis kinkige voodipesu.

Voodipesu on hea kinkida, sest seda vajavad kõik. Lisaks hindavad nii mehed kui ka naised magades kvaliteetse kanga pehmet tekstuuri, nii et see on samuti suurepärane kingitus. Klassikaline disain ei lähe kunagi moest välja ja saaja mäletab iga kord, kui ta voodipesu kasutab, kes talle selle kinkis. Seetõttu sobib voodipesu kinkimine eriti hästi lähedastele ja pereliikmetele. Kvaliteetne voodipesu on aga muutumas üha populaarsemaks ärikingituseks ning seda kingitakse sageli pruutidele ja peigmeestele ning ristimise puhul.

Savashome'i veebipoest leiate alati voodipesu.

Millise voodipesu ma peaksin valima?

Kõigepealt pöörake tähelepanu kvaliteedile. Kui kavatsete kingituseks anda voodipesu, peaks see olema kvaliteetne, nägema välja luksuslik ja olema kaunilt pakitud. Valige luksuslikud kangad, näiteks satiin. See kangas on väga sile ja läikiv, meeldiva puudutusega ning luksuslik, elavate värvide ja mustritega. Kui kõhklete värvi osas, pöörake tähelepanu saajale ja tema ümbrusele. Rõivad, töökoht või isegi kodu sisustus võivad anda teile meeldiva värvi ja stiili; meid ümbritsevad instinktiivselt need asjad, mis meile meeldivad. Näiteks inimene, kelle garderoob on täis punast, ei keelduks punasest voodipesu komplektist.


Kui teil on raske valida

Keskendudes kahele võimalusele, on voodipesu valimine kingituseks lihtsam. Esimene võimalus on jälgida moetrende. Ja nende trendide tõttu peaks igaühel olema voodipesu, mis ei ole mitte ainult looduslikest materjalidest, vaid näeb ka välja nagu looduslikest materjalidest. Mida loomulikum see välja näeb, seda parem. Teine trend, mis tänapäeva inimestele meeldib, on minimalism ja tööstuslikud aktsendid. Nende hulka kuuluvad must, valge, hall, geomeetrilised kujundid ja asümmeetria.

Teine võimalus on ajatu klassika. Valge voodipesu on alati suurepärane kingitus ja sobib iga interjööriga. Alternatiivina võite valida ühevärvilise voodipesu naturaalsetes muldtoonides, mida rõhutab kanga loomulik läikivus. Klassikaliste valikute hulka kuuluvad ka triibud ja ruudud, kuid ühevärviline voodipesu on alati "ohutum" valik.

Kui olete otsustanud lapsele või teismelisele voodipesu kinkida, võite otsida lapse lemmik- ja lemmiktegelasi. Väikestele lastele meeldivad alati loomad. Mis puutub moesuundadesse, siis laste voodipesu peegeldab kindlasti põhjamaist sisustusstiili, nii et kõik, mis sobib selle stiiliga, on moes ja populaarne. Erinevad mustrid, pastelsed värvikombinatsioonid ja armsad tegelased. Loomulikult peegeldab skandinaavia stiil alati kõrget kvaliteeti. Ärge unustage seda.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.