Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Miks valib üha rohkem inimesi kašmiiri?

2021 11 09

Kashmiri kangas on luksuslik ja eriline kangas, mis pälvib üha enam inimeste tähelepanu. Kuigi kašmiir on kallim kui enamik teisi kangaid, ajendavad selle ainulaadsed omadused ja eelised üha enam inimesi valima seda eksklusiivset kangast. Selles artiklis räägime, miks kasmiir on muutumas populaarseks valikuks ja kuidas see võib rikastada teie garderoobi ja igapäevaelu.

Kashmir on tuntud kui eriline kangas, mis on kootud kašmiirvillast. Küsimus on, kuidas seda villa ekstraheeritakse? Me räägime teile sellest lähemalt. Vill pärineb kasmiirikitsedelt, kes elavad Iraagis, Indias, Afganistanis, Hiinas, Tiibetis, Iraanis ja Mongoolias. Villakarvad on silindrikujulised ja neil on siidine läige ja pehmus. Kasmiir on väga kerge, rääkimata selle soojendavatest omadustest. Kashmiri tajutakse luksuslike kangaste toorainena - Kashmiri kitse pehme aluskarvkate, mida ei kammita nagu lamba oma, vaid kammitakse hoolikalt. Saadud üldkogus on väga väike: ühest kitsest saab kammida 150-200 grammi peent karva, samas kui ühest kitsest saadakse vaid 100 grammi toodete jaoks sobivat toorainet. Kõige kvaliteetsem kašmiir on arvatavasti pärit Mongoolia keskosas elavatelt kitsedelt. Toodetud kangad on väga pehmed ja iseloomuliku läikega, kuid erinevalt teistest villakiududest ei ole need paksud ega tekita ebameeldivaid nahatundeid.

 

Kashmiri tooteid on kolme tüüpi: pullover, riie ja sall. Pullover on silmkoeline toode, riie ja sall on kootud. Erinevust ei ole raske mõista: silmkoeline kangas ehk trikookangas koosneb omavahel seotud silmustest, kuid kootud kangas seevastu koosneb risti üksteisega põimitud piki- ja põikisuunalistest niitidest. Nii silmkoekangas kui ka riie on saadud lõngast. Viimane valmistatakse kiudude, käesoleval juhul kašmiirikiudude karvade kokku keerutamisel, kuni saadakse vajaliku struktuuriga lõng. See on üks tähtsamaid etappe lõpptoote valmistamisel. Kõrgema väärtusega kangad valmistatakse pikematest lõngadest ja veidi odavamad lühematest lõngadest. Sellisel juhul ei muudeta siiski kanga enda omadusi.

 

1. Luksuslik ja pehme mugavus: üks kašmiiri peamisi eeliseid on selle luksuslik ja pehme mugavus. Kašmiir on tuntud kui üks pehmemaid ja soojemaid kangaid. See mähib end täiuslikult ümber keha, andes meeldiva ja sooja tunde ka kõige külmematel aastaaegadel. Erinevust on tunda juba esimesest kokkupuutest selle kangaga - seda on tõeliselt meeldiv kanda.

2. Kõrge kvaliteet ja vastupidavus: Kasmiir on kvaliteetne kangas, mis on tuntud oma vastupidavuse poolest. Nõuetekohase hoolduse korral kestavad kašmiirist rõivad kaua ja säilitavad oma algse ilu. Kašmiirkangas on kortsu- ja kulumiskindel, mistõttu on see investeering kauakestvasse ja kvaliteetsesse rõivasse.

3. Lõõgastumine ja temperatuuri reguleerimine: kašmiirkangal on looduslikud omadused, mis reguleerivad kehatemperatuuri. See tähendab, et kašmiirist rõivad hoiavad teid mugavalt nii soojema kui ka külmema ilmaga. Nad hoiavad soojust kinni, kuid samal ajal lasevad õhul ringelda, et vältida liigset higistamist ja ebamugavustunnet.

4. Stiil ja eksklusiivsus: Kashmir on tuntud oma elegantse ja eksklusiivse stiili poolest. Kašmiirist rõivad on eriliselt pehmed, igapäevase luksuse ja peene disainiga. Kasmiirriideid on võimalik leida erinevates stiilides ja värvides, mis sobivad teie isikliku maitsega ja teevad teid silmapaistvaks.

5. Looduslik ja jätkusuutlik: Paljud inimesed valivad kašmiiri selle loomulikkuse ja jätkusuutlikkuse tõttu. Kašmiirkangas on valmistatud loomadelt saadud villast. See on looduslik, taastuv ja keskkonnasõbralik. Lisaks sellele on paljud tootjad pühendunud jätkusuutlikkusele ning loomade heaolule ja keskkonnakaitsele.

Kokkuvõte: Kašmiir on kangas, mis pakub luksust, soojust, mugavust ja stiili. Üha enam inimesi valib kašmiiri selle erakordsete eeliste ja naturaalsuse tõttu. Kui investeerite kašmiirriietesse, saate kvaliteetsed ja vastupidavad rõivad, mis rikastavad teie garderoobi ja annavad kandmisel erilise tunde.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.