Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Millised voodipesuvärvid on hooajal

2023 10 03

Me kõik teame, et voodipesu komplekt võib magamistuba tohutult muuta. Kuid kas teadsite, et voodipesu värv võib mõjutada ka teie meeleolu ja tundeid? Seepärast on oluline valida aastaajale sobiv värv. Selles artiklis anname teile nõuandeid, kuidas valida oma voodipesu värvi igaks aastaajaks.

 

Kevad: värskus ja heledus

Kevad on aeg, mil tahame taas ellu äratada, seega valime värve, mis on värsked ja heledad. Heleroheline, õrnroosa või helesinine voodipesu komplekt võib anda teie toale kevadise hõngu. Need meelitavad ligi loomulikku valgust ja aitavad värskendada meeleolu.

 

Suvi: heledus ja energiavarustus

Suvi on heledate, erksate ja elujõuliste värvide aeg. Mõelge päikesekollasele, sinisele või oranžile. Need värvid loovad teie magamistoas päikeselise ja positiivse atmosfääri. Samuti aitavad need kaasa heale meeleolule ja annavad teile energiat, et alustada päeva õigesti.

 

Sügis: soojus ja mugavus

Kui ilmad muutuvad külmemaks, tahame oma magamistoas leida soojust ja mugavust. Valige soojemad värvid, näiteks punased, lillad, kollased või mahedad toonid. Need värvid annavad toale hubasuse tunde ning aitavad luua mugava ja sooja keskkonna.

 

Talv: rahulik ja romantiline

Talvel tahame leida rahu ja hubasust. Pehmed hallid, soojad pruunid või sinised toonid sobivad selleks ideaalselt. Need värvid aitavad luua hubast ja romantilist magamisatmosfääri, kus on meeldiv veeta pikki talveõhtuid.

 

Kokkuvõte

Aastaajale sobiva voodipesuvärvi valimine aitab teil luua harmoonilise magamistoa atmosfääri, mida te armastate. Svashome aitab teil valida täiusliku voodipesu. Olge loominguline ja nautige oma värvivalikut, et muuta oma magamistuba tõeliseks lõõgastumise ja maailmaga seotuse oaasiks. 

 

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.