Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Mis on lõuendkangas: ainulaadne ja multifunktsionaalne kangas

2022 06 15

Kangas on üks populaarsemaid ja multifunktsionaalsemaid kangaid, mida kasutatakse paljude toodete valmistamiseks. See on materjal, millel võib olla mitmesuguseid eesmärke ja mida saab kasutada mitmesugustes rakendustes, alates kunstilise loomingu loomisest kuni majapidamisriietuseni. See artikkel aitab teil rohkem teada saada lõuendkangast, selle omadustest ja kasutusaladest.

Kangast valmistatakse looduslikust või sünteetilisest siidist, puuvillast või linast. See on tiheda struktuuriga kangas, mis on piisavalt tugev ja vastupidav, et seda kanda, kuid samas on see paindlik ja pehme. Kangasriie võib olla ka impregneeritud, et saavutada suurem vastupidavus vee või muude keskkonnamõjude suhtes.

Kangasriide üheks omaduseks on selle tugevus ja vastupidavus. See on materjal, mis peab vastu suurtele koormustele ja püsib pikka aega kandmata. Selle omaduse tõttu kasutatakse lõuendkangast sageli kaunite kunstiteostes, kus on vaja tugevust ja vastupidavust, näiteks lõuendkangas maalide või lõuendimaalide jaoks.

Lisaks sellele on kangas väga multifunktsionaalne ja seda kasutatakse laialdaselt tööstuses ja igapäevaelus. Seda kasutatakse sageli riiete, näiteks pükste, seelikute, T-särkide jne valmistamiseks. Kangas on populaarne ka ehitustööstuses, kus seda saab kasutada katuse- või pinnaviimistlusmaterjalina.

Kangasriie on ka suurepärane valik kodukaunistuseks. Seda saab kasutada kardinate, padjadena, vaipade või muu kodukaunistusena. See kangas lisab teie interjöörile loomulikkust ja soojust.

Hooldus

Lõuendkanga hooldamisel on oluline järgida tootja juhiseid. Enamikku kangast võib pesta käsitsi või pesumasinas madalal kiirusel, kasutades mahedat pesuvahendit. Samuti on oluline vältida kõrgeid temperatuure ja masinkuivatust, et vältida materjali kokkutõmbumist või kahjustumist.

Kangas on kootud kõrgeima kvaliteediga puuvillakiududest ja seda saab kaunistada erinevate värvide või mustritega. Kangas on naturaalne, väga imav ja hingav, tagades seega normaalse temperatuuri. See on nahale meeldiv, tugev ja vastupidav ning seda kasutatakse peamiselt voodipesu või linade valmistamiseks.

Meie veebilehelt leiate laia valiku linasest voodipesu standardmõõtudes, kuid neile, kes soovivad luua voodipesu, padjapüüride või linade kujundust ja suurust ise, pakume valikut linasest kangast, millest saate valmistada soovitud tooteid. 100% puuvillasest kangast valmistatud voodipesu tagab mugava, kvaliteetse ja rahuliku une. Kangasvoodipesu sobib suurepäraselt kuumade suveõhtute värskendamiseks ja higistamise vältimiseks ning soojuse ja hubasuse tagamiseks jahedatel talve- või sügisõhtutel.


Meile on tähtis naturaalsus ja kvaliteet, mistõttu leiad SAVAS home e-poest ainult Leedus valmistatud 100% puuvillaseid kangaid.

Teie vajadustele vastav magamistuba
Et vastata teie vajadustele ja soovidele, oleme otsustanud pakkuda teile kangast, millest saate valmistada teie soovitud kujunduse või suurusega pliidi, linade või padjapüürid. Meie kodulehel on nii ühevärvilisi kui ka mustrilisi kangaid, nii et igaühele on midagi.

Puuvillakangal on palju häid omadusi - see on hingav, mitteelektriline, niiskust imav, mitteallergiline, vastupidav ja tugev - seega on teil kindlasti hea uni kvaliteetse, puhke- ja nauditava voodiga.

SAVASHOME e-poes on saadaval nii valmis linasest voodipesu komplektid kui ka linased kangad, millest saate valmistada voodipesu komplekte, linikuid või muid tooteid vastavalt oma vajadustele ja soovidele.

Lina on mitmekülgne ja ainulaadne kangas, millel on palju kasutusvõimalusi. Tänu tugevusele, vastupidavusele ja multifunktsionaalsetele omadustele on see populaarne valik nii kunsti- kui ka igapäevaelus. Avastage lõuendkangaste mitmekesisus ja andke oma kunstiteostele või interjöörile eriline ja ainulaadne puudutus.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.