Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Lauadekoratsioon igapäevaelu ja pidustuste jaoks

2023 05 18

Kaunistatud laud peaks olema silmatorkav ja pilkupüüdev, olenemata sellest, kas sööte juhuslikku pereõhtusööki või tähistate erilist sündmust. Laua kaunistamine võib lisada eksklusiivsust ja luua erilise atmosfääri, mida nii teie kui ka teie külalised saavad nautida. Selles artiklis käsitleme ideid ja näpunäiteid, kuidas luua uimastavat laudade kaunistust nii igapäevaelu kui ka pidustuste jaoks.

Igapäevane lauakaunistus

Alustame igapäevase lauakaunistusega. Igapäevane lauakaunistus võib olla lihtne, kuid stiilne. Üks võimalus selle saavutamiseks on kasutada taldrikuid, tassid ja klaasid, mis sobivad teie roogade värvi ja stiiliga. Saate katsetada erinevate värvikombinatsioonidega või valida ühtsed toonid, et luua sujuv välimus. Samuti on oluline, et laud ei oleks liiga täis - jätke ruumi toidunõudele ja muudele vajalikele esemetele.

Igapäevase laua kaunistamiseks võite kasutada tekstiillilli või looduslikke elemente, nagu puuoksad või mündilehed. Need lihtsad ja looduslikud dekoratsioonielemendid võivad lisada lauale võlu ja värskust. Võite kasutada ka stiilseid padjakesi, salvrätikuid või laudlinte, mis sobivad laudade dekoori teemaga või teie interjööri stiiliga. 

Pidulik lauakaunistus

Piduliku lauakaunistuse puhul võite lasta oma loovusel vabalt tegutseda ja valida kujunduse, mis paistab silma. Kõigepealt otsustage, millise teema või värvipaleti alusel tähistamine toimub. Võite valida elegantse ja väljendusrikka dekoori või lõbusa ja särava kujunduse.

Pühadeks laua kaunistamisel loovad tõrvikud ja küünlad sooja ja romantilist meeleolu. Võite kasutada erineva suuruse ja kõrgusega küünlajalgu, et luua erinevaid kõrgusi ja struktuure. Samuti võite lisada võluvaid pidulikke dekoorielemente, nagu jõulupuu pärg või lipud, et peegeldada pidulikku meeleolu.

Nõud on piduliku lauadekoori lahutamatu osa. Pidustuste jaoks võite valida erilisi, elegantseid või temaatilisi nõusid, mis loovad visuaalse efekti. Ärge unustage ka salvrätikuid - neid võib kohandada vastavalt pidustuste teemale või olla elegantselt volditud.

Oluline on meeles pidada, et lauakaunistus täiendab ainult roogasid ja peo atmosfääri. See peaks olema harmooniline ja veatu kombinatsioon, mis ei koormaks lauda üle ega jätaks muljet, et dekoratsioon surub toidu üle.

Lisaks ärge unustage arvestada oma isikliku maitse ja stiiliga. Laua kaunistus peaks peegeldama teie ainulaadsust ja soovi ennast väljendada. Eksperimenteerige värvide, tekstuuride ja detailidega, kuni leiate oma vajadustele ja maitsele sobiva lauakaunistuse.

Lõppude lõpuks on lauakaunistus suurepärane võimalus väljendada oma loovust ja luua eriline atmosfäär nii igapäevaelus kui ka pühadel. Olenemata sellest, kas soovite luua lihtsa ja elegantse kujunduse või ainulaadse ja mängulise lauakaunistusvõimaluse, on kõige olulisem tunne, et teie laud peegeldab teie ainulaadsust ja meeleolu, mida te edasi annate.

Nii et laske oma loovusel vallanduda ja andke oma lauale eriline välimus. Ärge unustage oma lauakaunistusega lõbutsemist ja nautige iga hetke, kui üllatate oma peret ja külalisi ilusa ja ainulaadse lauakujundusega Savashome'i abil.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.