Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Stressivastane tekk : miks seda kaaluda?

2021 11 09

Tuleb tunnistada, et tänapäeva kiire elutempo on väga väsitav. See ei puuduta mitte ainult neid, kes tegelevad aktiivse füüsilise tegevusega, vaid ka neid, kes tegelevad aktiivse vaimse tööga. Ka nende jaoks on puhkus väga oluline. Selleks, et seda kõike korralikult teha, on oluline tagada mugav magamiskeskkond. Üks tähtsamaid aspekte selles osas on loomulikult voodi ja selles sisalduvad elemendid, nagu padi ja tekk, katted, lina ja madratsikaitse. Räägime üksikasjalikumalt peiteelemendist. See ei ole mitte ainult suurepärane vahend hea kehatemperatuuri tagamiseks, vaid ka magamistoa sisustuse lahutamatu osa. Kindlasti väärib märkimist, et selle valik tuleks teha väga hoolikalt. See määrab teie heaolu ja mugavuse une või puhkuse ajal. 

SAVASHOME soovib teile pakkuda unikaalse koostisega "Carbon" stressivastast tekki. Need on ideaalsed inimestele, kes tegelevad aktiivse vaimse või füüsilise tegevusega ja neile, kes on pidevalt pinge ja stressi all. Sellel konkreetsel tekil on suurepärased hingavus ja stressivastased omadused. Muu hulgas aitab see parandada vereringet kehas, imab niiskust (kuid samal ajal filtreerib selle keskkonda, mitte ei kogune kehasse) ja leevendab väsimust. Väärib märkimist, et teki täidis on kerge ja pehme, nii et see ei tekita teile puhkamise ajal ebamugavustunnet. Samal ajal säilitab see optimaalse kehatemperatuuri, nii et seda saab kasutada nii soojal kui ka külmal aastaajal. Rahvatarkus ütleb: "Nii nagu sa toetud, nii sa ka magad". See tekk tagab teile meeldiva ja produktiivse puhkuse voodis.

Selle stressivastase teki leiad Savashome'i lehelt. See hoiab teid soojas, kuid ei pane teid higistama. Samuti on väga oluline, et see kaitseb võimalike hingamisprobleemide, aga ka ebasoovitavate nahareaktsioonide, nagu allergia, lööve, paistetused, punetus, sügelus ja muu eest. 

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.