Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Tekid pole mitte ainult lõõgastumiseks, vaid ka kodu mugavuse tagamiseks

2021 10 27

Lisaks sellele, et need pakuvad lisamugavust ja lõõgastust, on visked ka suurepärane võimalus lisada oma koju hubasust, stiili ja elegantsust. Kuigi neid seostatakse sageli puhke- ja lõõgastumishetkedega, võivad visked teha enamat - nad võivad rikastada teie kodu sisekujundust, lisada soojust ja varju ning luua hubase ja kutsuva atmosfääri. Selles artiklis arutame, miks vaibad on koduse mugavuse oluline osa ja kuidas neid saab igapäevaellu kaasata.

Kahtlemata ei ole ruuduline kangas mitte ainult lõõgastumiseks, vaid see on ka suurepärane aktsent kodu interjöörile, luues hubase tunde. See on tekstiiltoode, mis pakub igakülgset soojust. SAVASHOME pakub teile villaseid ruudukesi, mis on kahtlemata vastupidavad ja kauakestvad. Kuid ärge arvake, et need on karedad, massiivsed ja väga ebameeldiva puudutusega. Vastupidi, seda ei pea te kogema. Meie villased vaibad on õhukesed, kuid annavad teile täieliku soojatunde. Tasub märkida, et need võtavad väga vähe ruumi, seega on need ideaalne valik reisimiseks või selleks, et end külmal õhtul nagu salliga sisse mähkida. Kerge ja soe, pehme ruuduline tekk on väga mitmekülgne, mida saab kasutada mitte ainult külmadel talvepäevadel, vaid ka jahedatel suveõhtutel. Ainult SAVASHOME on hoolikalt valinud materjalid ja määranud kvaliteetse tootmistehnoloogia, mis kahtlemata tagab, et saate oma tekke nautida aastaid, ilma igasuguse kuluta, ja et nende funktsioonid rõõmustavad teid iga päev. Tasub märkida, et plätud võivad pakkuda mitte ainult lühiajalist rõõmu, vaid ka püsivat rahulolutunnet. Viimase kombineerimine teiste sisustusega, nagu mööbel, suveniirid, tekstiilid jne, loob erakordselt meeldiva keskkonna, milles soovite üha enam aega veeta.

1. Soojuse tagamine: Padja üks peamisi funktsioone on pakkuda lisasoojust ja mugavust. Võite leida soojast ja kohevast kangast valmistatud voodipesu, mis mähib end ideaalselt ümber keha ja tekitab hubasust. See on suurepärane kaaslane külmadel talveõhtutel või lihtsalt selleks, et pärast rasket päeva end külge pugeda ja lõõgastuda.

2. Dekoratiivne element: Ruudulised tekid võivad olla suurepärane dekoratiivne element, mis lisab teie interjöörile värvi, mustrit ja tekstuuri. Valige ruuduline riietus, mis sobitub harmooniliselt teie kodu värviskeemide ja sisustusstiiliga. Need võivad olla lõbusaks aktsendiks diivanitel, toolidel või vooditel, lisades teie ruumile hubasust ja elegantsust.

3. Praktilisus: Ruudud on ka praktilised koduaksessuaarid. Need on hõlpsasti kättesaadavad, kui tahate kiirelt kallistada või katta end. Samuti saab neid hõlpsasti ühest ruumist teise viia, andes teile soojuse ja mugavuse tunde kogu teie kodus.

4. Tervis: Ruudud võivad samuti aidata kaasa heaolule ja tervisele. Need võivad olla kasulikud, kui teile meeldib telerit vahtida või raamatut lugeda. Nad pakuvad mugavat seljatuge ja kaitsevad külmetuse või liigse külma eest. Ruudud võivad olla ka suurepärane valik roheliste või looduslike materjalidega sisustuse täiendamiseks, mis soodustavad rahustavat ja rahulikumat und puhkavat und.

5. Isiklik stiil: ruudukate valimine annab teile võimaluse väljendada oma isiklikku stiili. Saate valida padjad, mille mustrid, värvid või kangad meeldivad teile, peegeldades oma maitset ja isiksust. See võib olla täiendavaks aktsendiks, mis lisab teie kodule ainulaadsust ja soojust.


Ruudud on pisut erinevad, kuid funktsioon on sarnane, seega on sinu otsustada, millist ruudukest sa eelistad? See on segu klassikalistest stiilidest ja moodsatest detailidest. Seega sobivad nad suurepäraselt erinevatesse koduse interjööri stiilidesse. Tasub märkida, et need on valmistatud materjalidest, mis ei tekita nahale ebameeldivaid tundeid, nagu allergilised reaktsioonid, punetus, sügelus, lööve, tursed jne.  Saadaval on 140x220 cm, 200x220 cm ja 140x200 cm suurused tekid.

Kuidas hoida oma ruuduline riietus puhtana?

Loomulikult tuleb iga ostetud tekstiili enne kasutamist pesta, ja pluusid ei ole erandiks. Ärge kasutage selleks pleegitusainet ega aktiivseid keemilisi pehmendajaid. Kõik need võivad kahjustada kanga kiudusid, mis ei kaota mitte ainult oma atraktiivset välimust, vaid ei paku ka muid funktsioone. Soovitatav on, et pesemine toimuks käsitsi (pesumasina käsipesufunktsioon) ja temperatuuril, mis ei ületa 30 kraadi. 

Kokkuvõte: Ruudud on midagi enamat kui lihtsalt lõõgastumisvahend - need võivad rikastada teie kodu hubasust, pakkuda lisasoojust ja lisada elegantsust. Valige padi, mis sobib teie interjööri stiili ja maitsega. Las see loob hubase atmosfääri ja täidab teie kodu mugavuse ja soojuse tundega.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.