Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Untasapadjad: teie rahulikuks puhkuseks

2023 10 27

Üks tähtsamaid, kuid sageli tähelepanuta jäetud elemente rahulikuks ööuneks on padi. Padi aitab hoida selgroogu õiges asendis ja toetab ülakeha. Hästi valitud padi võib seega olla sügava ja rahuliku une võti.  Paljudest pakutavatest padjavalikutest pakuvad unepadjad luksuslikku tunnet ja suurepärast tuge. Selles artiklis vaatleme, mis teeb meie unepadjad tõeliselt taevalikuks, miks on vaja erinevaid pehmusi ja miks investeerimine kvaliteetsesse unepadjasse aitab teil paremini magada.

Unepadjaga magamise eelised

Unepadjaga magamine pakub mitmeid eeliseid. Untompadja pehmus ja õrn hellus pakub võrratut mugavust, soodustades sügavamat ja rahulikumat magamist. Lisaks tagab untasepadja loomulik hingavus parema õhuvoolu, mis hoiab padja kogu öö jooksul jahedana ja värskena. Tänu untasele omane elastsus säilitab padi aja jooksul oma kuju ning toetab pikalt pead ja kaela.

Untuvepatjade võlu

Unnikupadi ei ole lihtsalt magamisvahend, vaid naudingu pilv, mis ümbritseb teie pead ja kaela maavälist pehmuse kookoniga. Erinevalt tavalistest padjadest, mis võivad olla täidetud sünteetiliste materjalidega, on unepadjadel looduslik täidis, mis on saadud hanede ja partide väliste sulgede all olevatest õhukestest, kohevatest sulgedest. Savashome unepadjad on valmistatud eelkõige Euroopa valgest untast, mis on tuntud oma võrratu kvaliteedi poolest.

 

Untompadjad eristuvad teistest oma luksusliku, toetava ja samal ajal hingava kvaliteedi poolest. Untuvapadjadel on märkimisväärne vohavus, mis pakub erakordset tuge, jäädes samal ajal kergeks ja õhuliseks. Iga padi on tunnistus hoolikas käsitöö, mis tagab, et iga unehetk on nagu hõljumine õrnas, raskusteta tuules.

 

Täitevõime: kohevuse saladus

"Savas Home'is pakume erinevaid padjakõrguse variante, et rahuldada erinevaid magamisvajadusi. Ükskõik, kas eelistate lahtist ja tugevat padja või pehmemat ja painduvamat, me oleme siin, et aidata.

 

Täitemaht on teine oluline tegur, mis mõjutab unepadja kohevust ja isoleerivaid omadusi. See mõõdab, kui palju ruumi võtab üks unts untasku uinutit kuupmeetrites. Suurem täitevõime tähendab suuremaid ja elastsemaid udusulgureid, mis pakuvad rohkem udusulgu ja mugavust. Meie uinuspadjad on varustatud kõrgeima kvaliteediga täidisega, et tagada padja pikaajalisem kohevus ja toetus kogu selle eluea jooksul. 

 

Täiuslik pluusivalik

Tunnistame, et igaühel on ainulaadsed une-eelistused, seega on meil olemas kõik, mis vastab erinevatele vajadustele - meie unepadjad on saadaval kolmes tiheduses: pehme, keskmine ja tugev. Olenemata sellest, kas soovite vajuda pehmesse, kohevasse embusse või otsite kõvemat, ujuvamat tuge, on olemas valik, mis on kohandatud teie unestiili jaoks.

 

Pehme: Pehme tihedusega padi sobib ideaalselt neile, kes eelistavad pehmemaid patju ja soovivad, et nende voodi tunduks, nagu magaksid nad kohevate sulgede peal. See pehmus õrnalt hällistab pead, mistõttu sobib see ideaalselt kõhuli magajatele või neile, kes otsivad pehmet pinda.

 

Keskmise tihedusega: Keskmise tihedusega padi pakub harmoonilist tasakaalu pehmuse ja toe vahel, mistõttu on see mitmekülgne valik erinevatele magajatele. See annab pehme, kuid stabiilse aluse, mis õrnalt mässib teie pead ja kaela, et tagada rahulik uni.

 

Tugev: Tugev tihedus on ilmutus neile, kes otsivad kindlat tuge. Nagu tugev mägi, pakub see padi kõrget tõusu, pakkudes lisatoetust, et hoida teie kaela öösel paigal. See on mõeldud selja- või küljel magajatele, kes vajavad tugevamat alust.

 

Padja vahetamise tähtsus

Kuigi Savas Home'i unepadi on äärmiselt vastupidav, on selle optimaalsete omaduste säilitamiseks oluline padi perioodiliselt vahetada. Aja jooksul kogunevad padjadele tolm, surnud naharakud ja allergeenid, mis võivad mõjutada teie une kvaliteeti ja aidata kaasa võimalike terviseprobleemide tekkimisele. Üldine suunis on vahetada padi iga 2-3 aasta tagant, et tagada hügieeniline ja noorendav uni.

 

Parim toetus ja mugavus

Savas Home esitleb padja külgmistele magajatele, kes soovivad võrratut tuge ja pehmust. Hoolikalt kujundatud 9 cm vahega padi leevendab puhkamise ajal kaela- ja õlapingeid. Külgpadi, mis on täidetud luksusliku Euroopa valge untaga, lubab külluslikku und, nii et te ei pea oma tavalist padja pidevalt visklema ja keerutama.

 

Meie uinaku asendaja: ideaalne valik allergiate või isiklike eelistuste korral.

 

Neile, kes eelistavad unepadjale alternatiive või kellel on allergia, on meie unepadjad ideaalne valik. See uinaku asenduspadi on valmistatud hoolikalt ja detailidele tähelepanu pöörates ning see on valmistatud üliõhukesest, 100% hüpoallergeensest mikrokiudtäidisest, mis jäljendab loodusliku uina soojust ja kohevust. Mikrokiudtupsude pehmus ja õrn pehmus pakuvad võrratut mugavust, soodustades sügavamat ja rahulikumat und puhkematut undamist. Veelgi rahulikuma une tagamiseks on padjakate valmistatud pehmest ja hingavast 100% puuvillasest satiinkangast.

 

Loodame, et meie unepadjadega saab teie uni olema unenäoline põgenemine. Need padjad on valmistatud hoolikalt, kasutades kõrgeima kvaliteediga materjale, ja neid on kolme erineva tihedusega, et need sobiksid igale unestiilile ja eelistustele. Avastage taevaliku une saladused nende peenete unepatjadega. Tutvuge nüüd valikuga ja nautige teenitud mugavust!

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.