Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Voodipesu komplektide õmblemise protsess

2023 10 02

Hubane magamistuba sõltub mugavast voodipesust. Kuid mõnikord võib teie interjöörile ideaalselt sobiva leidmine olla keeruline. Mida saate teha, on teha oma voodipesu ise. Selles artiklis kirjeldame üksikasjalikult, kuidas teha oma voodipesu ise, kasutades professionaalseid õmblustehnikaid.

Vajalikud esemed: 

  • Kangas: Valige voodipesu jaoks sobivad kvaliteetsed kangad. Tavaliselt kasutatakse puuvillaseid, linaseid või mikrokiudseid materjale.
  • Lõngad: Valige oma kangatüübile sobiv lõng. Näiteks puuvillaste kangaste jaoks sobivad puuvillased lõngad.
  • Käärid: Teravad ja tugevad käärid on hea lõikuse jaoks hädavajalikud.
  • Õmblusmasin: Veenduge, et teil on sobiv õmblusmasin, millel on teatud funktsioonid, näiteks võimalus õmmelda sirgete niitidega või seadistada niidipinget.

Mõõtmed ja disainivalikud

Esimene samm on madratsi suuruse mõõtmine. See hõlmab pikkust, laiust ja kõrgust. Nende mõõtmete põhjal otsustage, kui palju kangast vajate ostmisel.

Samuti otsustage kujunduse üle. Võib-olla soovite lihtsat, ühevärvilist komplekti või on teil ideid piltide ja mustrite kohta.

 

Õmblemine

Mõelge, kas soovite õmmelda käsitsi või kasutada õmblusmasinat. Kui otsustate kasutada masinat, veenduge, et teil on olemas õiged nõelad ja niit.

Alustage põhitõdedest. Valige sobiv õmblustehnika, näiteks sirg- või siksakniit, sõltuvalt teie kujundusvajadustest. Seejärel pöörake oma tähelepanu õmblemise peenemate üksikasjade juurde.

 

Viimistlemine

Lõpuks kontrollige kõiki niite, haakige üleliigsed niidid üles ja veenduge, et kõik näeb välja puhas ja pingul. Kui kasutate masinat, võite kasutada alumise õmbluse kinnitamise funktsiooni.

Soovi korral võite lisada ka dekoratiivseid detaile, nagu paelad, trükitud servad või voldikud.

Kui olete oma voodipesu õmmelnud, naudite oma tööd ja saate nautida ilusat ja ainulaadset magamistoa interjööri. Õmblemine on loominguline protsess, mis annab teile võimaluse väljendada oma isiklikku stiili ja luua midagi erilist. Nii et võtke kätte oma õmblusvahendid ja laske oma loovusel särada!

Kangaste ja voodipesu õmblemise kohta vaata meie Savashome'i lehte.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.