Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Filtrid
Padja suurus
Kangas
Hind

Dekoratiivsed padjapüürid

Teie kodu ei ole mitte ainult koht, kus te puhkate, vaid ka teie isikliku väljenduse kaart. Meie dekoratiivsed padjakatted aitavad anda teie interjöörile uut elu ja värvi. Iga kate on nagu maali meistriteos, mis paljastab teie maitse ja iseloomu.

14 toodet

Dekoratiivsed padjapüür "Blue Jacquard"

 • Kangas: Mikrofiiber

5.99€

-30%

Dekoratiivsed padjapüür "Brown baroque"

 • Kangas: Mikrofiiber

4.19€ 5.99€

-30%

Dekoratiivsed padjapüür "Curves"

 • Kangas: 50% puuvill, 50% polüester

4.19€ 5.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Ecru Ruffle"

 • Kangas: Mikrofiiber

6.99€

-30%

Dekoratiivsed padjapüür "Green baroque"

 • Kangas: Mikrofiiber

4.19€ 5.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Green Ruffle"

 • Kangas: Mikrofiiber

6.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Light Jacquard"

 • Kangas: Mikrofiiber

5.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Pink Ruffle"

 • Kangas: Mikrofiiber

6.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Red baroque"

 • Kangas: Mikrofiiber

5.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Red Jacquard"

 • Kangas: Mikrofiiber

5.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Red Ruffle"

 • Kangas: Mikrofiiber

6.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Rose Ruffle"

 • Kangas: Mikrofiiber

6.99€

Dekoratiivsed padjapüür "Yellow Jacquard"

 • Kangas: Mikrofiiber

5.99€

-30%
Välja müüdud

Dekoratiivsed padjapüür "Kaman"

 • Kangas: 50% puuvill, 50% polüester

4.90€ 6.99€

Teie kodu on nagu tühi lõuend, mis ootab, et te täidaksite selle oma isikliku stiili ja tunnetega. Meie ainulaadne dekoratiivsete padjakatete kollektsioon on inspiratsiooniallikas, et lisada teie interjöörile erilisust ja võlu. See kategooria kutsub teid sisenema värvide, mustrite ja tekstuuride maailma, mis võib väljendada teie isiklikku maitset ja luua hubase kodu.

Värvide ja vormide spekter: Me mõistame, et värvid võivad väljendada teie meeleolu ja avaldada teie meeleseisundit. Meie kollektsioon pakub laia värvivalikut, alates rahulikest ja peentest toonidest kuni erksate ja tormiliste toonideni. Samuti saate valida erineva suuruse ja kujuga padjapüüdeid, et luua harmooniline kombinatsioon, mis sobiks teie interjööriga.

Iga kate on nagu kunstiline meistriteos, kus iga joonistus, muster või detail on hoolikalt valitud ja harmoneeritud üldise visuaalse kontseptsiooniga. Meie disainerid ei loo mitte ainult dekoratiivseid padjakatteid, vaid ka kunstiteoseid, mis võivad muuta teie magamistuba, elutuba või muud ruumi.

Tekstuur: taktiilne tunnetus on kõigi meie meelte jaoks oluline ja padjakatted peegeldavad seda suurepäraselt. Valige pehme puuvillane kangas, et lisada hubasust, siidist kangast, et lisada luksust ja elegantsust. Looge silmatorkavaid kontraste tekstuurides, et lisada oma interjöörile elujõudu ja sügavamat mõõdet.

Isiklik väljendusrikkus: Mis näitab teie isiklikku stiili rohkem kui teie enda sisekujundus? Dekoratiivsed padjakatted on muutumas väljundiks, mille kaudu saate lasta oma loovusel vallanduda. Iga kate on nagu tühi lõuend, mis ootab, et te lisaksite sellele oma värvitoonid ja vapustavad detailid.

Hooajaline: Olgu talvine külmus või suvine soojus, meie kollektsioonist leiate dekoratiivsed padjakatted, mis peegeldavad erinevate aastaaegade meeleolusid. Saate hõlpsasti katteid vastavalt aastaajale vahetada ja luua värskeid interjööre, mis järgivad aja rütmi.

Meie dekoratiivsed padjakatted on justkui kunstilise väljenduse aktsendid, mis lisavad teie koju erilisust ja soojust. Need mitte ainult ei kaunista, vaid ka rikastavad teie eluruumi, võimaldades teil luua oma unistustele ja meeleoludele vastavaid uimastavaid interjööre.

Korduma kippuvad küsimused

Kas padjapüüdeid tuleb regulaarselt pesta?

Jah, eriti soovitatav on padjaümbriseid regulaarselt pesta, et säilitada hügieen ja puhtus une ajal. Pesemine aitab eemaldada mustuse, tolmu ja allergeenid, tagades seega tervisliku une ja heaolu. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on parem järgida tootja hooldusjuhiseid.

Millist materjali ma peaksin oma padjapüürile valima?

Materjali valik sõltub individuaalsetest vajadustest. Looduslikud materjalid, nagu puuvill või lina, võivad olla suurepärane valik, kuna need on hingavad ja pehmed. Alternatiivina võivad sünteetilised materjalid, näiteks polüester, olla mugavad ja kergesti hooldatavad. Oluline on pöörata tähelepanu materjali kvaliteedile ja kontrollida, et see vastaks teie individuaalsetele magamisvajadustele.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.