Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Puhastav piim "Cream cleaner". Kreemjas puhastusvahend, the pink stuff, põlised pinnad.

Puhastav piim "Cream cleaner"

Mudel: Cream cleaner

Maht: 500 ml

5.99€

Tarnetingimused

Kohaletoimetamine postiautomaati OMNIVA - 2.99€ Kohaletoimetamine postiautomaati OMNIVA2.99€
Kohaletoimetamine postiautomaati DPD - 3.49€ Kohaletoimetamine postiautomaati DPD3.49€
Kohaletoimetamine ostja aadressile - DPD - 3.99€ Kohaletoimetamine ostja aadressile - DPD3.99€
Kirjeldus

SAVAS Home Tutvustame kodupuhastuspiima, õrna, kuid tõhusa lahenduse, millega saate hõlpsasti puhastada pindu kogu oma kodus. Selle ainulaadse koostisega ei ole puhastamine kunagi varem olnud nii lihtne ega meeldiv. Meie puhastuspiim on spetsiaalselt loodud selleks, et eemaldada mustus, mustus ja rasv erinevatelt pindadelt, jättes järele sära. Ükskõik, kas puhastate tööpindu, seadmeid või isegi klaaspindu, meie vahendiga saab töö hõlpsasti tehtud. Lihtsalt kandke väike kogus Cleansing Milk'i niiskele lapile või käsnale, seejärel pühkige soovitud pind õrnalt üle. Vaadake, kuidas mustus ja plekid kaovad, paljastades nende alt säravalt puhta viimistluse.

 

PÕHITEAVE

● Maht: 500 ml.

 

HOOLDUS
● Ladustamine: The Pink Stuff puhastusvahendeid tuleb hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest, et säilitada nende tõhusus.
● Kohapealne testimine: Enne The Pink Stuff'i kasutamist uuel pinnal tehke alati pisteline testimine märkamatul alal, et tagada ühilduvus ja vältida võimalikke kahjustusi.
● Kasutamine: Järgige konkreetse puhastusvahendi pakendil toodud soovituslikke kasutusjuhiseid. Puhastusvahendi kandmiseks soovitud pinnale kasutage sobivat aplikaatorit või lappi.
● Õrn puhastus: Pühkige pind õrnalt The Pink Stuff puhastusvahendiga, kasutades vajadusel ringikujulisi liigutusi, et eemaldada plekid ja mustus.
● Loputage või pühkige: Pärast puhastamist loputage pinda põhjalikult veega või pühkige puhta, niiske lapiga, et eemaldada jäägid.
● Vältige kokkupuudet silmadega: Hoidke The Pink Stuff puhastusvahendid lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas ning vältige kokkupuudet silmadega. Kokkupuute korral loputage põhjalikult veega.
● Järgige tootja juhiseid: Järgige alati tootja poolt konkreetsete pindade või materjalide puhastamiseks antud erijuhiseid.

Kvaliteedi garantii

Oleme tänulikud igale meie kliendile, sest ainult nii saame areneda ja lubame igale uuele kliendile kõrgeima kvaliteediga tekstiiltooteid. Kõik meie tooted on valmistatud Leedus, seega tagame, et toode on kõrgeima kvaliteediga. Eriti hea meel on meil pakkuda voodipesu, mille eriline tekstuur annab väga meeldiva tunde.

Toote värvus võib veidi erineda tänu monitori eraldusvõimele, seadetele või fotograafilisele valgustusele.

Voodipesu suuruse puhul on lubatud tolerants kuni 5 cm.

Kui olete meie toodetega pettunud, võtke meiega võimalikult kiiresti ühendust, kasutades järgmisi kontaktandmeid, ja me anname endast parima, et teid võimalikult kiiresti aidata:

E-post: info@savashome.ee

Susijusios prekės
-50%

Voodipesu komplekt "Ginko"

  • Kangas: Mikrofiiber satiin

24.50€ 48.99€

Puhastuspasta "The Pink Stuff paste"

6.99€

Plekieemaldaja "The Pink Stuff powder colours"

9.99€

Vannitoa puhastusvahend "Bathroom spray"

5.99€

Klaasipuhastusvahend "Window spray"

5.99€

Vaiba puhastusvahendid "Carpet spray"

6.99€

Valge pesu plekieemaldaja "The Pink Stuff powder whites"

9.99€

WC puhastuspulber "WC powder"

7.99€

Arvustused

0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.