Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Kas stressivastane padi võib aidata?

2021 11 09

Tänapäeva elutempo on väga kiire. Eesmärgiks on saada korraga võimalikult palju tehtud. Loomulikult on seda väga raske teha ja see nõuab tohutult jõudu. Kiire tempo on väga väsitav, eriti kui sellega ei kaasne piisavalt aega puhkamiseks. Inimkeha võimalused on piiratud. Ilma puhkuseta muutume ärritunumaks ja halva tujuga, rääkimata korralikust sooritusvõimest. Võib kindlalt väita, et korralik magamiskeskkond on selles osas väga oluline. See ei puuduta mitte ainult magamisruumi, vaid konkreetsemalt voodit ennast ja selles olevaid elemente. Üks olulisemaid neist on padi. See aitab tagada hea une kvaliteedi ja mugava keskkonna. See võimaldab kehal säilitada õiget asendit. On vaieldamatu, et me saame hea une vaid siis, kui meie selgroog on õiges asendis ja võimaldab meie kehal lõõgastuda. Padi täidab neid ülesandeid ja seda tuleks valida ülima vastutustundega. Kvaliteedipadjad on valmistatud uusimat tehnoloogiat ja materjale kasutades ning tänapäeval on saadaval tõeliselt suur valik padjaid. Ainult hingav, kerge ja pehme padi, mis imab hästi niiskust, kuid ei hoia seda kinni, tagab teile mugava une igal aastaajal. Olenemata sellest, kas on talv või suvi, tunnete end alati mugavalt. Tasub tähele panna, et kvaliteetsed padjad ei pane teid end mugavalt tundma mitte ainult magades, vaid pehme ja pehmendav padi on ideaalne võimalus lühikese puhkuse ajal lõõgastuda - olgu selleks siis lemmikraamatu lugemine, filmi vaatamine või lihtsalt mõtetega lõõgastumine. 

Selleks, et nautida pehmet, kvaliteetset ja mugavat magamist, on oluline valida padi hoolikalt. Kõigepealt pöörake tähelepanu selle väliskujule. Ükskõik, milline on padja sisemine täidis, oluline on alati õhu vaba liikumine. Õhk hoiab padja kohevana, võimaldab sellel kuivada ja muudab selle värskeks. Looduslikud kangad on kõige hingavamad, mistõttu puuvillane padi on suurepärane valik. SAVASHOME soovib teile pakkuda Carbon antistressipatja. 

Selle padja leiad Savashome'ist.

Carbon anti-stress padi on soojusjuhtivuse ja stressivastaste omadustega. Muu hulgas parandab see vereringet, imab niiskust, leevendab stressi, pingeid ja väsimust. Padi on täidetud kohevate, antiallergeensete 600 g polüesterkiudude pallidega. Need on vastupidavad ja äärmiselt mugavad. Nii et kui valite selle padja, siis olete rahul.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.