Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Igas kodus peaks olema kaitsemadrats

2021 11 09

Madratsi kaitse on oluline kodune tarvik, mida sageli alahinnatakse. Sellest hoolimata on madratsikaitse hädavajalik, kui soovite, et madrats püsiks kauem puhtam, kaitseks tolmulestade eest ja säilitaks teie tervist. Selles artiklis arutame, miks peaks igas kodus olema madratsikaitse ja millist kasu see teie magamistoas toob.

Magamistuba on koht, kus me veedame peaaegu kolmandiku oma elust ja mõnikord isegi rohkem. Üldiselt arvatakse, et täiskasvanu peaks magama vähemalt 8 tundi päevas, et keha saaks korralikult puhata. Pole kahtlust, et uni on väga oluline juba esimesest elupäevast alates. Imikud ja lapsed peavad magama palju kauem, sest just siis areneb ja kasvab nende keha kõige kiiremini. Seega on vähemalt 10 tundi magamist hädavajalik. Me kõik teame hästi, et puhas ja korras magamiskeskkond on üks peamisi tegureid, mis määrab hea une kvaliteedi. Seega on selle osa eest hoolitsemine majapidamises vältimatu. Väärib märkimist, et magamistuba on koht, kus me püüame puhata ja taastuda. Kuigi võib tunduda, et me siseneme sellesse ruumi koos kõigi vajalike sammudega isikliku hügieeni tagamiseks, ei tähenda see, et koht, kus te magate, on mustusest vaba. Mustus on looduslikult olemas ja seda ei saa vältida. Siiski on vaja järgida asjakohaseid puhtuseeskirju, et vältida nende muutumist ohtlikuks. Üks parimaid viise selleks on kaitsta oma madratsit. Ükskõik kui hästi te oma voodimadratsi eest ka ei hoolitse, ei ole alati võimalik seda igasuguse mustuse ja plekkide eest kaitsta. Seega võiks öelda, et madratsikaitse on nagu lisakiht teie voodis, mis võib tagada, et teie magamiskeskkond jääb puhtaks ja madrats ise kestab aastaid.

1. Turvalisus tolmulestade ja allergeenide vastu: Kaitseb madratsi kaitsevooderdist, mis kaitseb teie madratsit tolmulestade, tolmu, allergeenide ja muude kahjulike ainete eest. See on eriti oluline neile, kes kannatavad allergia või astma all, sest madratsikaitse aitab vähendada kokkupuuteohtu nende allergeenidega. Samuti aitab see hoida madratsi puhtana ja tervena.

2. Hoidke oma madrats puhtana ja hea väljanägemisega: Madratsikaitse kaitseb teie madratsit higi, plekkide, tolmu ja vedelike sissetungimise eest. See aitab säilitada madratsi puhtust ja välimust pikema aja jooksul. Teie madratsit on lihtsam puhastada ja hooldada, sest madratsikaitset on lihtne eemaldada ja pesta, mis kaitseb madratsit võimalike kahjustuste või tasakaalustamata kasutamise eest.

3. Säilitage oma madratsi vastupidavus: madratsikaitse kaitseb madratsit tolmu ja mustuse eest, mis võivad kahjustada madratsi materjali ja sisemist struktuuri. See aitab säilitada madratsi vastupidavust, võimaldades tal säilitada oma algset mugavust ja parameetreid kauem. Madratsi pikaajaline ja nõuetekohane kasutamine ei ole oluline mitte ainult teie une kvaliteedi, vaid ka teie tervise jaoks.

4. Lihtne hooldada ja vahetada: Madratsikaitset on lihtne hooldada ja vahetada. Enamik neist on masinpestavad, nii et saate neid hõlpsasti puhtana ja hügieeniliselt hoida. Lisaks on kaitsja lihtne välja vahetada, kui soovite oma madratsi välimust uuendada või teha perioodilist pesu.

5. Täiendav annus mugavust ja pehmust: mõned madratsikaitsmed on valmistatud pehmest ja õrnast materjalist, mis lisavad teie magamistuppa täiendava annuse mugavust. See aitab luua mugavama magamiskeskkonna ja parandab üldist uneelamust.

See eriti suurepärane ja praktiline toode on saadaval ka SAVASHOME veebipoes. Pehme puudutusega madratsikaitse võimaldab teil nautida puhast ja meeldivat magamiskeskkonda ilma igasuguse mustuseta.

See madratsikaitse on valmistatud 100 % silikoonitud polüesterkiududest. Saadaval muu hulgas mõõtudega 160x200 cm ja 180x200 cm. Need on universaalsed suurused, mis sobivad standardse voodilaiusega madratsitele. Tasub märkida, et nende hooldamine on väga lihtne. Seda saab pesta masinaga +60 kraadi juures, et hävitada sellele kogunenud bakterid ja mustus. SAVASHOME madratsikaitsmed on sertifitseeritud vastavalt Hohenshteini instituudi Oeko - Tex klassile 1 ja valmistatud Leedus. Nii et teil ei jää nende kvaliteedis kahtlusi.

Kokkuvõte: madratsikaitsmed on oluline kodutarvik, mis aitavad hoida madratsi puhtana, kaitsevad tolmulestade ja allergeenide eest ning hoiavad teid tervena. Samuti aitab see säilitada teie madratsi vastupidavust ja võimaldab teil oma madratsit hõlpsasti hooldada. On oluline investeerida kvaliteetsesse madratsikaitsesse, et hoida oma magamiskeskkond puhas ja mugav.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.