Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Millise kinnituse ma peaksin oma voodipesu jaoks valima?

2022 02 11

Me oleme hästi teadlikud puhkuse tähtsusest. Kuid kuidas saame seda teha produktiivselt? Lahendused võivad olla väga individuaalsed, kuid igal juhul mängib unekeskkond peaaegu keskset rolli. Voodi ja madrats on muidugi kõige aluseks, kuid ka voodipesu ei tohiks alahinnata. See on meie kehale kõige lähemal ja suhtleb sellega otseselt. Seetõttu peavad selle valiku kriteeriumid olema väga selged. Me kõik teame hästi, et selles aspektis domineerivad sellised kriteeriumid nagu suuruse ja materjali valik. Kuid sama oluline on ka tekstiiltoodete kinnituse küsimus. 

Me teame hästi, et need peavad olema mugavad mitte ainult sel ajal, kui neid pannakse ja võetakse, vaid peavad olema ka ohutud ja mitte tekitama ebamugavust igapäevases kasutuses. Püüame lähemalt arutada, millised võivad olla viimased kinnitusviisid. 

  • Voodipesu, mis tõmbub tõmblukuga. See on väga levinud tekstiili kinnitamise meetod. See on kiire, mugav ja ei tekita täiendavat ebamugavust. Tavaliselt moodustatakse selle kinnitustüübi kinnituse juures nina, et seda varjata. Sel viisil ei tule tekstiili kasutamisel tõmblukk lahti ja muutub täiesti nähtamatuks.
  • Ümbrikutüüpi pakkimine. See on tuntud meetod tekstiili valikul. See ei nõua lisavahendeid. Kõik tekib kasutatavast lisamaterjalist. Toote serva külge õmmeldakse volt, et luua suletud ruum. Padi- ja padjakatteid ei ole kunagi varem olnud lihtsam panna või võtta. Tasub tähele panna, et kui tekstiili sageli pestakse, võivad kinnitused kahjustada pesumasina trumlit. Sellisel juhul ei pea te selle pärast tõesti muretsema.

 

  • Nööbikinnitus. Seda tüüpi kinnitus domineerib klassikalistes ja traditsioonilistes tekstiilides. Need tekitavad nostalgiat ja meeldivaid mälestusi. See on nagu mälestus lapsepõlvest või antiikajast. Seda tüüpi kinnitust ei tohi aga kindlasti alahinnata. See on väga praktiline. Kui nööp katkeb või on rebenenud, saab seda hõlpsasti asendada.

SAVASHOME'i valikus on kõigi eespool nimetatud kinnitustega tooted ja meie meeskond saadab teile valitud kinnitusega voodipesukomplekti.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.