Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Näpunäiteid väikeste lastega reisimiseks

2023 11 09

Lastega reisimine ei ole lihtne, kuid mõne näpunäite ja hädavajaliku abil võib lennukiga reisimine olla vähem stressirohke ja võib-olla isegi meeldiv! Teie mugavus on sama oluline kui teie väikese lapse oma. Kui teil ei ole olemas seda, mida te vajate õnnelikuks reisiks, tunneb teie laps tõenäoliselt stressi ja kannatab koos teiega. Siin on see, mis meil töötab:

Keskpäevane reisimine ja lennukid, kus on 2 istmerida

Teie laps ei kavatse lennul magada. Ta on adrenaliini täis ja väsinud ning sina oled tema kõrval silmad kinni. Säästa ennast elutunnistusest ja vali keskpäevane reisiaeg. Kui reisite kahekesi, otsige lennupiletid, kus on kahekohalised istmerivid - akna ääres -, nii et teil ja teie pisikesel oleks oma nurk.

Kompaktne, ülimugav tekk

Lennukis on alati külmem, kui sa arvad, ja enamikul mandrilendudel ei pakuta enam tekke. Nii et soovitame võtta kaasa oma, mis on palju luksuslikum! Meie lemmik reisitekk on kindlasti Savashome'i kašmiiritekk, mis võib talvisel reisil olla ka ema sall.

Tervislikud, madala suhkrusisaldusega suupisted

Vali tervislikke, madala suhkrusisaldusega vahepalasid lennuki pardal. Naudi maitsvaid ja toitvaid valikuid, et muuta lend veelgi nauditavamaks ja tervislikumaks.

Veepudel, mida ei saa tühjendada

Nautige pidevat värskendust ja säilitage hea enesetunne kogu reisi vältel.

iPad

Nautige valikut filme, raamatuid ja mänge, et muuta lend lõbusaks ja nauditavaks.

Otsige kodukaupu Savashome veebipoest.

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.