Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti alates 80 eur

Miks investeerida käsitsi valmistatud küünaldesse?

2021 09 08

Käsitsi valmistatud küünlad on midagi enamat kui lihtsalt dekoratiivne element. Nad ei loo mitte ainult hubasust ja atmosfääri, vaid saadavad ka erilise sõnumi soojusest ja armastusest. Investeerimine käsitsi valmistatud küünaldesse on tark otsus, mis pakub palju kasu.

Üks peamisi eeliseid on kvaliteet. Käsitsi valmistatud küünlad on valmistatud kvaliteetsetest looduslikest materjalidest, nagu mesilasvaha või sojavaha. See tähendab, et nad põlevad kauem ja valgus on eredam võrreldes masstoodanguna valmistatud küünaldega. Lisaks ei tekita looduslikud materjalid kahjulikku suitsu ega allergiat, nii et saate muretult nautida küünla leeki.

Käsitsi valmistatud küünlad lisavad ka unikaalse puudutuse. Iga küünal on käsitsi valmistatud looming, mis peegeldab käsitöötaja loovust ja kirge. Saate valida erinevate kujundite, värvide ja lõhnade vahel, mis sobivad teie maitsele ja interjööri stiilile. See on ideaalne võimalus väljendada oma individuaalsust ja luua oma ruumi isiklik atmosfäär.

Käsitööküünaldel on ka tervendav jõud. Paljud neist on valmistatud looduslikest õlidest ja eeterlikest õlidest, mis annavad meeldivaid aroome ja võivad avaldada positiivset mõju teie meeleolule ja heaolule. Näiteks lavendlilõhnad võivad aidata rahustada ja parandada une, samas kui tsitruselõhnad võivad anda energiat ja värskust.

Ärge unustage ka käsitsi valmistatud küünla esteetikat. Need ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka dekoratiivsed. Neist võib saada teie kodu sisekujunduses aktsentne element, mis lisab soojust ja elegantsi. Saate luua uimastavaid küünla kujundusi ja kujundusi, mis tõmbavad tähelepanu ja loovad erilise atmosfääri.

Uue kodu ostmisel või vana kodu renoveerimisel soovib igaüks teha selle võimalikult mugavaks mitte ainult enda, vaid ka oma tulevaste külaliste jaoks. Meie kodu ei ole mitte ainult koht, vaid ka rahu oaas, kus me saame lõõgastuda, unustada päevamured ja tunda end turvaliselt. Samuti on kodu see, kuhu me saame kutsuda ammu kadunud, kuid armastatud sõbra kohvi jooma ja taaselustada vanu lapsepõlvemälestusi. Hubane kodu on nagu maagilise ruumi loomine, kuhu on hea iga kord tagasi tulla.


Et luua kodus meeldivamat ja rahulikumat keskkonda, investeerime mitmesugusesse kodukujundusse, et maja kaunistada, näiteks kohevatesse padjadesse, triibulistesse kardinatesse, pehmetesse pastellkollastesse tekkidesse või mitmevärvilistesse käsitsi valmistatud küünaldesse. SavasHome'i meeskond on valmis pakkuma teile laia valikut kvaliteetseid ja eksklusiivseid esemeid, mis aitavad teil luua oma unistuste kodu. Ja täna, et aidata teil valida, tutvustame teile meie hooaja uut toodet - käsitsi valmistatud küünlaid.

Ja ühegi küünlavormiga ei tee sa viga, kui sind ei huvita eriti küünla põlemisaeg. Ruudukujulised küünlad on sama suured kui ümmargused küünlad (10x15cm), kuid veidi raskemad. Ümmargused küünlad kaaluvad 0,9 kg ja põlevad umbes 110 tundi, samas kui ruudukujulised küünlad kaaluvad 1,2 kg, mis annab neile põlemisaja 140 tundi.

Miks investeerida käsitsi valmistatud küünaldesse?

Hämmastav kvaliteet algusest lõpuni;
Ühtlaselt sulav palmivaha segu;
Pikk põlemisaeg;
100% orgaanilisest puuvillast tahvlid;
100% looduslik palmivaha;
0% parafiini;
0% parabeene;
0% eeterlikke õlisid/vaimude lõhnaaineid. 

SAVASHOME'i meeskonna hoolikalt ja armastusega valmistatud käsitsi valmistatud küünlaid ümmarguse või ruudukujulise disainiga iseloomustab elegants ja kvaliteet algusest lõpuni. Üllata nendega oma sõpru, lähedasi või iseennast! Käsitsi valmistatud küünlad on originaalne kingitus ja suurepärane viis oma kodu interjööri kaunistamiseks.

Investeerides käsitsi valmistatud küünaldesse, investeerite oma mugavusse, hubasusse ja heaolusse. See on suurepärane võimalus luua kodus eriline keskkond, lõõgastuda ja nautida maagilisi hetki. Nii et hellitage ennast ja kogege käsitsi valmistatud küünalde eeliseid juba täna!

Savashome EE

SAVASHOME kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega. Privaatsuspoliitika.